«1...9596979899...156» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Miért van az, hogyha 15-20 játékosnál több van fent, akkor olyannira elkezdek laggolni, hogy csak néha egy állóképet látok?
inb4 szaragéped: Más játékok sokkal jobb grafikával, és 64 playerrel sem laggolnak.

A laggnak az internetkapcsolatodhoz van köze. A géped miatt maximum szaggathat a játék, de ebből mások nem érzékelhetnek semmit. Ha más játékosok mondják, hogy laggolsz, az bizony az interneted miatt van, érdemes lehet jobbat beszerezni.

*Más játékok sokkal jobban vannak optimalizálva. Ezt nem én mondom, emlékezetem szerint Sapi válaszolta ugyanezt annak idején erre az állításra.

Felhasználó
10 éve
Ezt írja ki : No available d3d9 devices
Unkown D3D error
Nem megy a játék.:( Valaki tudna segíteni?:D
Előre is köszönöm.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
Lehet, hogy sokan hülyének fogtok nézni, de ha Print-elek mondjuk itt az oldalon akkor azt hova menti???
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Sehova. A vágólapra kerül, amit pl. Paintba beilleszthetsz. Google a barátod.

Felhasználó
10 éve
Köszi és még egy kérdés : Amikor törölni akarom az egész mappát akkor a data mappában az eurostar fájlt nem engedi törölni mert valahol meg van nyitva...., de nem tudom, hol van megnyitva...Valaki gondolom tudja....
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Indítsd újra a gépet.

Felhasználó
10 éve
spawn rendszer változott?

Felhasználó
10 éve
lehet hogy nem ide illik de nem találtam fórumon és keresésben sem.

Mi lett az új verzióban változtatva?

Felhasználó
10 éve
Mint mindig, most is le van írva a régi verzióknál.
«1...9596979899...156»