«1...7071727374...156» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Nem lehet, max ha külső oldalon csinálod, és azt belinkeled.

Felhasználó
11 éve
és ha külsö oldalon csinálom akk tudnak szavazni az emberek?
vagy az az oldaltol függ hogy milyen oldalt linkelek be
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Belinkelhetsz bármit, ezen az oldalon nincs szavazás. Ha olyat linkelsz be, akkor bárki tud szavazni a külső oldalon.

Felhasználó
11 éve
oké köszi és persze a tíz kari
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Ha valakinél az van kiírva a rangnál, hogy Elit akkor az tulajdon képpen mit jelent?

Felhasználó
11 éve
Tettek valamit a játékért, így kapták kitüntetésként.

Felhasználó
11 éve
Azt jelenti, hogy hozzátett valamit a játék, az oldal vagy a közösség fejlődéséhez. Viszont nem lehet akármilyen apró segítségért megkapni, valami nagy volumenűt kell csinálni hozzá.

Annak, aki azt írta, hogy az elitek a moderátorok: Nem feltétlen moderátor is, aki elit. Dani például tudtommal sosem volt moderátor (leszámítva a régi rendszerben a HSPC fórumrészét), és még jónéhány másik elit is így van ezzel.

Felhasználó
11 éve
Ha a játékban megnyomom a PrintScreen-t,akkor azt a képernyőképet hol találom meg?
typerhappy.gif

Felhasználó
11 éve
A mappa ahova telepítetted a játékot->screenshots

Felhasználó
11 éve
én azt nem értem mért nincs benn a játékban a lézerkard mer az volt a legeslegjobb fegyver! vissza kéne tenni vagy betenni egy modba
«1...7071727374...156»