«1...3940414243...156» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Vagy nem a legmagasabbra mentél, vagy nem a legmagasabb pontjára, vagy nem volt szerver, vagy már megszerezted. A legelső fog nyerni, keresgélj még.

Felhasználó
11 éve
most azért töröltétek a kérdésemet mert nem tudjátok rá a választ vagy miért?
viewers_0

Felhasználó
11 éve
Ha a bugokra gondolsz, nem. Van ott egy szabályzat, milyen formában kell keresés UTán jelenteni a dolgokat.

Felhasználó
11 éve
Nem tudja valaki, miert van az, hogy irok EGY levelet, majd orokke kiirja, hogy "Túl gyorsan küldöd a leveleket! Várj egy kicsit!" Napok utan sem tunik el, es ezert kenytelen vagyok minden levelet mas cimrol megirni (pl: www.kk.stickman.hu, vagy www.tt.stickman.hu), ahonnan meg nem irtam egyet sem. Fura.....ugyanez forum hozzaszolasoknal.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Moderátor
11 éve
Nem az előzményeket kell törölni, hanem a cookie-kat.

Felhasználó
11 éve
Sajnos egyik javaslat sem hasznalt. Cookie-kat is mind toroltem. Ugyanaz tortenik.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Töröld újra az összes cookiet, lépj ki meg be.

Felhasználó
11 éve
Csak sticktoolal engedi az épület berakását mert a régi módszer nekem nem működik?
flags_1

Moderátor
11 éve
Sticktool nélkül is be lehet rakni épületet, az csak egy segítség. Viszont a kézi berakás nem egyszerű, és nem is gyors, szerintem maradj a sticktoolnál, amennyiben az működik.

Felhasználó
11 éve
Kerested egyáltalán? Menj annak a tagnak a profiljára, akit meg akarsz hívni, ott lesz a gomb, ha még sincs, letiltotta a klánmeghívókat.
«1...3940414243...156»