«1...3334353637...156» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
http://imagerz.com/QEBBXUtvAwMHUA5JGQVQ
Ezekre a kis biszbaszokra gondoltam. Igen, ami az avatarod is. "Még", mert kb 1-2 hónapig ért is valamit. Csak jöttek a zöld klán rövidítések...
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Azt szeretném kérdezni,hogy mért nem kaptam meg a killer 9-es medált 30.000 killnél?
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Menj fel, és ölj egyet.

Felhasználó
12 éve
Ha oldalon az 'online a játékban' részleg 5 percenként frissít (kb) akkor miért 15 perc az az idő, ahol még elméletben az adott személy játszik?
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Miért törli az admin a topicot amit nyitok? Oké, hogy veszélyes témát feszeget, de megkértem a témanyitó postban: Utaljon a szabályzat azon pontjára, mely tiltja a téma nyitását. Lenne szíves az érintett admin ezt megtenni?

Moderátor
12 éve
Ez egy játék oldala... Az ilyen témákkal olyan fórumokon beszélj, amelyek ezekkel foglalkoznak.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Ha az Offtopicba írom ott elfogadható?

Felhasználó
12 éve
Nem, mert engem nem érdekel, és fenntartjuk a jogot az íratlan szabályokra való hivatkozásra.

Felhasználó
12 éve
Oké, hogy veszélyes témát feszeget

Kiemeltem. Tévedsz. BAROMSÁGOT feszeget, egy NEM MEGFELELŐ HELYEN. Ha nem megfelelő és kielégítő magyarázat, akkor fogadd el a csak mertet..
ui: A baromságot ne értsd "sértésnek" a "vallásod/hited" iránt, spontán NEM ide való.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
A fénykard miért lett törölve?
Lesznek még új fegyverek valamikor?
getbanner.php?n=Toastman998
Bitch please!
«1...3334353637...156»