«1...150151152153154...156» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Lenne egy kis problémám, amit most ki is fejtenék:
Drága Jani barátomnak, újabb nevén Black-nak szeretnék a levelére válaszolni, de mióta új neve lett, azt írja, hogy hibás a címzett, miután elküldeném a levelet..
És akkor most fel is tenném a kérdést:
Megcsinálnátok, hogy ez ne így legyen, plíz?
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
8 éve
Írd át a címzettet
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
Mire? Alapból Black-ra van írva, az előző nevét is próbáltam már, az sem működött.
kléni igazából gyurcsány

Adminisztrátor
7 éve
Szoval, Kungfustol Supremetol mar kerdeztem, de mi a csuda tortent itt?

Annyit magamtol is kitalaltam, hogy sokan kinottek a jatekbol meg az egesz kozossegbol, de nem volt ritka a napi 100-300 jatekos anno. Szoval valaki tudna egy reszletes - esetleg datummal ellatott - sztorit mondani?

Felhasználó
7 éve
szerintem leginkább az indította be a ritkulásos hullámot amikor tavaly nyár végén egy frissítés kicsit megemelte a játék minimum gépigényét és pár emberkének vagy egyáltalán nem indult el a játék, vagy játszhatatlan volt
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Szerintem a pár évvel ezelőtti játékos közösség sokkal összetettebb volt, és folyton megújult, mert akkor még nem volt igény az ilyen, olyan grafika, játékmenet, stb. Mára már kicsit lapos egy stickman játék, még ha a grafikája fel is húzható, s ahogy csökkent folyton a közösség, úgy a kisebb közösség is kisebb húzóerő játszani, így egyre növekvő csökkenéssel esett nagyot az aktív felhasználók száma.

Felhasználó
7 éve
Van az a bizonyos hozzáférésű illető az oldalon, aki meg tudná nekem változtatni a regisztrációs emailemet? Részleteket PMben,
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Moderátor
7 éve
Elintéztem.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
7 éve
Stickben van olyan, hogy nagyor ugrani vagy szaladni, hogy "lenduleted" legyen? Egy modot jatszanek es sehogyan sem kerekedik ki .
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Adminisztrátor
7 éve

Amennyire en tudom, csak Crysis Modban vagy ilyesmi.
«1...150151152153154...156»