«1...151152153154155156» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
A Kalandpark 2 ben már az elején elakadok. Van véletlenül valami billentyűkombináció, amiről nem tudok?
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
7 éve
Yotubeon rákeresel erre, lesz pár speedrun
Csak W és Space ami szükséges az egész játékhoz
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve

Nem tudom, milyen az a mod, de altalaban nekem sem megy helybol space+w. Ha regi a billentyuzeted, lehet tiltja, vagy versenyhelyzetben van a ket input. Probalkozz mas modokkal, pl BSC. Oda ritkan kell ilyen, mert nekem kellett tesztelni.

Felhasználó
7 éve
Lehet egyszerre többször megnyitni a Sticket? Mármint többet egy gépen? (multiple instances)
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
7 éve
ja
máskèpp nem igen lehetne farmolni 8 karival
kléni igazából gyurcsány

Adminisztrátor
7 éve
Lehet egyszerre többször megnyitni a Sticket? Mármint többet egy gépen? (multiple instances)

Meg, de nem fogod tudni iranyitai oket egyszerre. Igy farmoalsnak minosul es buntetest von maga utan. Ha tudod egyszerre iranyitani az multiboxing, ami csalas es buntetessel jar.

Felhasználó
7 éve
Hogyha az alapító kilép a klánból és nincs más helyettese, akkor a klán megszűnik?
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
7 éve
Ha egyedül van a klánban, akkor igen, megszűnik.
Ha többen vannak a klánban, és ő az alapító, muszáj odaadni másnak az alapítói jogokat, hogy kiléphessen.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
7 éve
Biztos? Emlékszem, egyszer valami bug kidobott a klánomból, és akkor nem volt alapitója a klánnak.

Adminisztrátor
7 éve

Brone az oldal rendeltetesszeru hasznalatat irta. Ha hiba miatt nem volt alapito, az nem jelenti, hogy igy volt szandekozva alapbol.
«1...151152153154155156»