«1...4445464748...69» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Hearthstone.
Egy kis kedvcsináló videó.
Itt megtaláltok hozzá minden információt.

Legutóbb szerkesztve Bestesbulzebaar által


Felhasználó
10 éve
Flappy Bird
Küldöm mindenkinek sok szeretettel, főleg azoknak, akik még nem ismerik mert egy barlangban élnek.
Mobilra is van...
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve
Emberek ki ismeri a LIMBO-t? :D

Felhasználó
10 éve
Mindenki, aki már játszott vele. Én nyertem egyszer, bár még nem játszottam vele.

Felhasználó
10 éve
Flapmmo.com

Gyertek játszani :P

Felhasználó
10 éve
Valaki játszik World of Tankon? Kiváló játék.

Felhasználó
10 éve
Valaki játszik World of Tankon? Kiváló játék.

már elötted jópáran leírták ugyanezt,egyébként én játszom ergepard néven csak amerikai szerveren

Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
S.W.I.N.E. - Egy magyar játék! A készítője ingyenessé tette!

2001-ben készült stratégiai játék, már a multiplayer kihalt, de az egyjátékos módot még lehet élvezni, de csak előre szólok, hogy nehéz.
Tankos, sztatégiai játék, szép grafikával megálvda, legyünk büszkék a magyarokra.
A Stormregion fejlesztette, 8 ember.
Ajánlom, hogy az 1.9-es verziót töltsétek le, mert jelenleg ott játszanak multiban is, és minden tippet olvassatok el, ajánlom!

letölltő link:

http://www.hede.weboldala.net/php-files/downloads.php?cat_id=3

vagy:

http://stormregion.hu/

Ott csináltak külön útmutatást is!

egyébként van benne rengeteg humor, de stratégiailag eléggé komoly!

ui: aki letöltötte, kérnék véleményt! :)
A játékhoz nem kell regisztrálni, tehát csak úgy beléphetsz a multiba! Tehát névlopás elfordulhat.
Ha tapasztalni akartok többet is, olvashattok a játékról például klánoldalakról, történelmet olvasni.
Régen többen is játszottak, persze külföldiek is.
Az angol szinkront nehogy letöltsétek: szörnyű!

És még valami! Az egyjátékos módhoz való csalások, ha nem tudjátok kivinni:

quicker than death - Egy találat, egy halál! Tehát első lövésre lövöd szét az ellenséges egységeket!
instant delivery - A megvásárolt egységedet nem kell megvárnod, míg a helikopter odaviszi, hanem
egyből ott terem!
mo money - Kapsz 1000 SP-t! (stratégiai pont) - ezzel tudsz vásárolni tankot!
smarten - A kijelölt egységed-[eid] fejlődésben részesülnek. Szintek: zöldfülű (alap), veterán és elit.
blitzkrieg - Ha ezt beírod, akkor egyből megnyerted a pályát.

Beírásukhoz játék közben nyomd meg a shift és enter gombot! Ez fontos! ne csodálkozzatok, ha máshogy csináljátok, és nem viselkedik!

Engem a multipalyerban "Ceruza" néven találhattok meg!

Ja, és ha nem tudsz hostolni (szobát készíteni), azt MÁR én se tudom, bocs. :P
De vannak emberek, akik tudnak. Az a baj, mivel kihalt a multi, ezért manapság egy host (szoba) egy kincs. :)

-------

Ezek még könnyebb típusú küldetések ,de van itt azért elég akció. Itt védenünk kell, nem támadnunk!
Mondjuk kicsit bénán játszik, például nem sok értelme van szerintem ott az aknarakónak, mikor a disznók darálója simán felfedezi azt. Hacsak nincs beléjük építve egy akna felfedező. Tovább nem csinált végigjátszás, mert vagy nem ért rá, vagy nem tudja végigcsinálni.
És igen, jól látjátok, hogy disznók a nyulak ellen vannak. Nem képzelődtök. A disznóknak jobb beszólásaik vannak, de azt még nem látod itt, mivel most a nyulakkal van a játékos. :)
Az utánfutók nem használhatók örökké, egy idő után kifogynak, és felrobbannak. Néhány kocsit azért vontatott el, mert nincs üzemanyaga. Mégpedig üzemagyag utánfutót nem vásárolt. Én se szoktam. A szövetséges nélkül is vissza lehet verni őket, csak nehezebben. 20 percig kell védeni a falut, fent visszaszámol.
Örülnék, ha végig néznétek. :)
http://www.youtube.com/watch?v=XpbWnBVCdgg

Ez meg egy béna minőségű, öreg, trailer videó. A SWINE animációjai szerepelnek benne, nem az összes.
http://www.youtube.com/watch?v=-hKmL1S9OA0

Legutóbb szerkesztve Pencil által


Felhasználó
10 éve
Kinghts and Merchants:
-The Shattered Kingdom
18845-knights-and-merchants-the-shattered-kingdom-windows-screenshot.jpg
-The Peastans Rebellion
K&M_screen4.jpg
------------------------------------------------------
-The Remake Version
whfEo.gif

Ez egy 1999-es játék ,ami még ma is megállná a helyét a városépítős stratégiai játékok körében. Egy német fejlesztőcsapat tervezte (Joymania Entertainment). Személy szerint a kedvencem...

A három felsorolt ,egy és ugyanaz a játéknak tűnik ,mert ,hogy azok is, csakhogy különböző változatokban.

A történet Anglia angolszász területein játszódik, Krisztus után 1000 környékén. A játékos a király heroldját alakítja, aki városokat és azok katonáit irányítja. Heroldunk a játék első részében megpróbálja visszaszerezni a király fia által elbitorolt területeket, míg a második részben egy felkelést próbál leverni.
A gazdasági rendszer összetett; számos nyersanyagból többféle félkész, illetve készterméket lehet létrehozni. Például azért, hogy a nép kenyeret tömhessen a bendőjébe, a játékosnak először meg kell építeni a földműves házát, ami közelében a földműves gabonát vet, majd arat. Ezután a malmot kell felhúzni, hogy a gabonából a molnár lisztet őröljön, majd a pékséget kell megépíteni, hogy a pék kenyeret tudjon sütni a lisztből. A sokfajta erőforrással változatos városképet lehet létrehozni, ahol minden polgárnak megvan a maga feladata, kikre a különböző fegyverekkel és páncélzatokkal ellátott katonai egységek vigyáznak. Minden épületet úttal kell összekötni.

Minden egyes városlakó polgár a fogadóban étkezik, a katonáknak viszont inasok hada hordja az élelmet, ennélfogva a hadsereg méretét a város kiterjedése nagyban meghatározza.

Embereink száma nincs maximalizálva, egyedül az előállított élelemtől függ, hány alattvaló szolgál. Ha az emberek nem kapnak elegendő élelmet, éhínség üti fel a fejét, és sokan elhalálozhatnak.

A mindennapi élet ilyen részletes megjelenítése tovább növeli a játék értékét. A játékos többfajta termék útját kísérheti figyelemmel, ki kell tudnia választani, mikor mit szabad és lehetséges termelni a győzelem érdekében. Kezdő RTS játékosoknak remek alkalom lehet a játék bonyolultnak nevezhető rendszerét megismerni, ami biztos kiindulópontot jelent a további stratégiai játékok végigjátszása során.

(Forrás: Wikipédia)

Mind a Remake verzió ,mind a második rész ,tartalmazza az első rész hadjáratait is ;)

Megvenni nem érdemes ,tekintve ,hogy a Remake verzió teljesen ingyenes ,és az eleve több dolgot tartalmaz ,mint a két rész együtt :)

ui.: A Remake verzió kizárólag torrentről szerezhető meg mebízhatóan :\

A játék nagyon sok nyelven megjelent szinkronnal. A remake verzióban az összes nyelv megtalálható :)

Legutóbb szerkesztve GangStar által

asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
A SWINE egy nagyon jó játék.:D Emlékszem, kiskoromba a testvéremmel amikor volt szabadidőnk azt nyomattuk Multyplayerben, meg snigleplayerben egész nap. :D
Én mindig a disznókkal voltam, mert jobban is néztek ki a járművei/tankjai, de az "Atom"-uk gyatrán nézett ki.:/
Néhanapján visszagondolok a szép időkre, a jó csatákra a multyban.:D

Legutóbb szerkesztve kléni által

«1...4445464748...69»