«1...3940414243...69» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Valaki játszik War Thunder-en még csak 2-es szintű vagyok mert nem rég töltöttem le de nagyon jó!!:D
Edit:már 4-es vagyok 4 ágból,és nem tudom hogy nem néztem az előző üzit xd

Legutóbb szerkesztve feketepárduc által

Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Te vágod hogy mit írtam ki 14 órával ezelőtt?
Egyébként warthunder.hu-s reserve kupán csapatvezető vagyok, jelenleg elődöntőt fogunk játszani, van egy 8-as ruszkim egy 6-os nácim és egy 5-ös britem. A csaták 90%-ában első vagyok, ismerőseim is kb. ezen a szinten, ha akarsz valamit kérdezni repülőkkel, taktikával stb.. kapcsolatban azt megteheted.

Legutóbb szerkesztve Dolan által


Felhasználó
10 éve
szinte biztos volt már róla szó, de most kezdtem el játszani a WoT-tal, szerintem nagyon jó
Írjón pm-et, aki játszik pls!

Felhasználó
10 éve
War Thunder-t próbáld ki, pár hónapon belül jönnek a tankok, köztük a magyar tankok is (német ágon). :D

Felhasználó
10 éve
kipróbáltam, de laggoltam

Felhasználó
10 éve
Minimum grafikán? Ironpc-men elfut 200FPS-el, woodenpc-men is 40-el.

Felhasználó
10 éve
3 éves latopomon megy full grafikán 40 fps-el :P
Képek róla:http://steamcommunity.com/id/ergepard/screenshots/?appid=236390 steam profilomról

Legutóbb szerkesztve feketepárduc által

Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Párduc, bemutatom neked Yakovlev bácsit. Yakovlev bácsi jó vadász gépeket tervezett, amik sokkal jobbak, mint a BF109-ek és pár pillanat alatt szétlőnek egy bombázót. Kérlek, tegyél le a német és amerikai ágról, úgy szintén a bombázókról, mert Yakovlev bácsi gépei suprise buttfuckot adnak ajándékba.

Felhasználó
10 éve
nekem a war thunder irányítási is fura volt, mert megszoktam, hogy repülős szimulátoroknál hátra húzom az egret, akkor felfelé megyek, nem lefelé, és ez fordítva is igaz természetesen, szóval annyira nem tetszik
(minimum grafikán laggoltam, laptopom van 2 magos proci, 4giga ram, de lehet a win 8(64bit) a baja, nem tudom, helyem van a vinyón bőven, , egyébként HP)

Felhasználó
10 éve
Az én configomon (2 magos proci, 8 giga ram, 512 mega VGA) simán elfut. Drivert frissíts, lehet az a baja.
Igen, kicsit fura az irányítás, de itt is van full real battle, ahol szimulátor irányítás van. ;) Egyébként nem úgy repül, hanem a kurzor felé, ahova teszed (remélem érthető :P )
«1...3940414243...69»