«1...3738394041...69» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Halihó emberek!
Aki szereti a Minecraftot azt várom a vaciúj PvP szerverünkön, kasztokkal arénákkal, boltokkal és egyéb finomságokkal.
IP: s1.szerverem.net:26335
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Egy bizonyos Uber Strike nevű játékot ajánlok. Facebookos játék, cáfolom egyesek elõítéleteit, hogy milyen trágya lehet a grafikája, milyen unalmas, milyen monoton. Hasonlít a CounterStrikera, de pl a fegyverek nagyban különböznek a CS beli fegyverektõl. Szintek vannak, azt hiszem 100-as szintig lehet eljutni.

Szerintem próbáljátok ki, mert nagyon izgalmas! Elérhetõ a játék Google Play-ben és App Store-on is!

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
11 éve
Akinek megvan a gta episodes from liberty city az szóljon levélben köszi



Felhasználó
11 éve
Ajánlom a Counter Strike Condition Zero-t. Én csak régebben CS-ztem, kipróbáltam az 1.6-ot, a Source-t, meg a Condition Zero-t. Szerintem első helyen a Source áll, attól függetlenül, hogy tiszta lagg a játék, aztán az 1.6, amivel bajom nincs, csak a grafikája picit szegényes szerintem, majd a Condition zero. Annak ajánlom, akinek régebbi, gyengébb gépe van. (videó kártya, CPU, stb.)

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
11 éve
Hát én most a Simcity 5-tel játszok megvettem kipróbáltam és nagyon elégedett vagyok vele :) akinek megvan neki originen az vegyen fel a nevem olaszlaw



Felhasználó
11 éve
http://armorgames.com/play/219/

És van második rész is:

http://armorgames.com/play/5645/chaos-faction-2

A játék neve magyarul: Káosz Frakció.
A játék arról szól, hogy győzd le az ellenséget.
Több fajta ellenfelek állnak majd eléd, miközben a játékot próbálod végigvinni. 15 ellenfél van, minkét részben.
Én igazából azt tapasztaltam, hogy az 1. rész nehezebb a 2. - nál.

Kezdjük sorolni, hogy kik lesznek az ellenfeleid:

A Chaos Faction első részében:

(Mindegyik pályánál van egy alap fegyver, ha az ellenfeledet legyőzöd, akkor megkapod a fegyvert, de a meccs közepén is lehet használni "azt" a fegyvert.

1. ellenfél: Egy Gorilla. - Gépfegyver / Pálya: Dombok

2. ellenfél: Eskimo - Fagyasztó / Északi sark

3. Ellenfél: Captain Black, kalóz - Ágyú / Kalózhajó

4. ellenfél: Sumo - Katana / Aréna

5. ellenfél: Dynasty - Akna / Város

6. ellenfél: Mechalo, robot - Lézerágyú / Űr

7. ellenfél: Pyragma, magmaember - Lángszóró / Vulkánok

8. Ellenfél: Slimy, zöld szörny - Méreg / Dzsungel

9. ellenfél: Kommandó - RPG / Katonai Bázis

10. ellenfél: Tikilo, mágus - Magic Power / Barlang

11. ellenfél: Cowboy - Pisztoly / Vadnyugat

12. ellenfél: Mr.Smith - Fagyasztó, mely még messzebbről is megfagyaszt. / Háztető

13. ellenfél: Biplane Man - Rakéta / Felhők

14. ellenfél: Ninja - Ninja csillag / Ninja falu

15. ellenfél: Vortigon - Atom Bomba / Universe City

A Chaos Faction 2. részének ellenfelei (Fegyvert nem írok, ezeket már nem jegyeztem meg, csak a pályákat tanultam meg itt fejből) Itt csak a pálya háttértörténetét írom meg.



1. Pálya: Ez a csata egy utcában játszódik. A fiúk összevesztek, és verekednek.

2. Pálya: Egy vadonban élő emberrel együtt le kell győznöd a vad majmokat.

3. Pálya: Egy Cowboyjal versenyezel, hogy ki győz le több rókát. Magyarán vadásztok.

4. Pálya: Zombikat kell megsemmisíteni, ahol egymás után másznak ki a temetőnél.

5. Pálya: Egy arénába vagy. Sok néző van körülötted. Tigrisek, Oroszlánok és egy Gladiátor ellen kell harcolnod.

6. Pálya: Lovag vagy, egy másik Lovaggal együtt védtek egy várat. De megtámadták a váratokat!

7. Pálya: Űrlények ellen harcolsz, fent az űrben.

8. Captain Black visszatér, egy kincses szigeten találkoztál vele, meg akar bosszulni, mert múltkor legyőzted őt.

9. Vámpírok és szellemek. Egy sötét házban, ahol sokszor kialszik a lámpa (tűz)

10. Egy őrült tudóssal vagy, egy laboratiumban. A Laboratiumot megtámadják Elit harcosok. Segíts a tudósnak, de a Tudós megadja magát, és rád bízza őket.

11.: Túlélés! Magmaemberek üldöznek. Egy ideig nélkül ki kell bírnod halál nélkül!

12. Pálya: Házat építesz az egyik barátoddal. Jönnek a rossz fiúk, és bezavarnak a ház megépítés közepébe. Kapjátok el őket egy perc alatt (Nagyoon nehéz pálya(

13. Pálya: Egy Eskimo és Jegesmedvék ellen kell harcolnod, az Északi sarkon.

14. Pálya: Egy gyárban vagy, ahol öt robotot el kell pusztítanod 1 perc alatt.

15. Pálya: Már nem Vortigon az ellenfeled, hanem Hypergon. De azelőtt el kell pusztítani néhány Minigont is, hogy eljuthass Hypergonig. Ez a csata az űrben folyik, egy magas toronynál. Van Gravity elég bőven ott.

A pályákat mindkét résznél megjegyeztem. Aki nem hiszi........Így se tudna utána járni. :)

Legutóbb szerkesztve által


Felhasználó
10 éve
Üdv!
A mai napokban egy igen elhíresűlt játékot szeretnék bemutatni a történetet elolvashatjátok itt: http://www.jatekok.hu/jatek-hirek-201304-10-warframe-betateszt.html a játék a free to play kategóriába tartozik, azaz bárki letöltheti fizetés nélkűl, így én is kipróbáltam ismerőseim körében ugyanis ők ajánlották, megtetszett a játék, kipróbáltam és tetszett, így csináltam egy rövid videót http://www.youtube.com/watch?v=Nz6GZXEJCCA
A játék weboldala: https://warframe.com/
(Igen új csatornám van és az itteni videóimat letöröltem és feltettem az új csatornámra, nos ennek meg volt az oka...)

Legutóbb szerkesztve Persus által


Felhasználó
10 éve
Kik vannak CS:GO-ban az SMWF nevű "klánban"?

Felhasználó
10 éve
Ismeri valaki azt a játékot, amit még Banán linkelt pár éve a régi fórumra? Egy kis flash játék volt, Egy golyót kellett egy végtelen cső belső falain végigvezetni, de a falakon lyukak voltak, amiket ki kellett kerülni akár úgy is, hogy a másik falra átvisszük a golyót. Gondolom senki nem ismeri, főleg, hogy Banán se lépett fel 1 hónapja, de egy próbát megér. :D

Felhasználó
10 éve
Én játszom,az a legjobb cod :)
«1...3738394041...69»