«1...789101112» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Minden nap edzésre járok, egyébiránt tegnapő szóbelin voltam, de este minimum 2 órát vártunk rátok SWAT_tal. Tegnap estefelé pedig Rostosék is fent voltak, de ba**tak jönni lejátszani, pedig többször is írtunk nekik. ennél többet nem tehetek.!
Valaki mással 2v2-őztünk + ha még a skypon előre szolnátok h ma meccs vagy valami, mi meg fent vagyunk és nem is 2v2-őzünk senkivel, de azért elmegyünk, na akkor még meg is értem h ezt mondod.

Felhasználó
11 éve
szóltunk, és ezt flame és boni és tudja bizonyítani. szopikupak van.

Legutóbb szerkesztve másikaccomvan által


Felhasználó
11 éve
[quote Tyler|Általános|II._2v2_Bajnokság|35407] Valaki mással 2v2-őztünk + ha még a skypon előre szolnátok h ma meccs vagy valami, mi meg fent vagyunk és nem is 2v2-őzünk senkivel, de azért elmegyünk, na akkor még meg is értem h ezt mondod.[/quote]

pl szabival én is beszéltem tegnap is :P de legalább hajlando volt ma feljönni és megkérdezni hogy lejátszuk-e ma :P
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
11 éve
és lejátszuk?
Veteran player since 2010.

Felhasználó
11 éve
Krisz, bocs, de részemről kiszállok.

Indok: nincs kedvem és türelmem várni az inaktív játékosokra.

Moderátor
11 éve
Ha jelentkeztél, akkor játszd végig baszdmeg. Nem azért szervezem ezt az egészet, hogy majd mindenki kedve szerint kiálljon. Ezt csak miattatok csinálom, de a visszajelzés eddig elég lehangoló. Mennyire lett volna megerőltető hétvégén páronként lejátszani 3 db 2v2-t? Érdekes módon pont azok játszották le a legtöbbet, akik több hónapja fel se néztek a játékba. Én részemről annyit fogok tenni, hogy vezetem a pontozást, ha meg tényleg nem fogom látni értelmét a folytatásnak, akkor lezárom az egészet, és mehet mindenki amerre lát.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Én jelentkeznék, szólok Warrinak

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
11 éve
nem... (tizkari)
Veteran player since 2010.

Moderátor
11 éve
ThreeDaysGrace és Tordakadosa99 páros bevettem a bajnokságba.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Nemár... Pedig már azt reméltem hogy a 3. hely simán meglesz...
«1...789101112»