«1...678910...12» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Akkor morcos leszek, amúgy biztos nem fog addig letelni... Ha nem vagytok képesek 2 hét alatt lejátszani, akkor húzzátok csak nyugodtan az időt, nem érdekel, majd lesz valami. Biztos nagyon megerőltető lett volna hétvégén lejátszani őket.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Jó holnap elkezdjük, csak érdeklődtem na. :D
.

Felhasználó
11 éve
Akkor morcos leszek, amúgy biztos nem fog addig letelni... Ha nem vagytok képesek 2 hét alatt lejátszani, akkor húzzátok csak nyugodtan az időt, nem érdekel, majd lesz valami. Biztos nagyon megerőltető lett volna hétvégén lejátszani őket.
Amúgy deathnek illene már feljönnie mert a csoportunkban nem nagyon lehet így játszani meccseket...

Felhasználó
11 éve
Amúgy deathnek illene már feljönnie mert a csoportunkban nem nagyon lehet így játszani meccseket...

ma pl téged nem is láttalak gamen, csak yodát xd death meg volt ma fent, sőt tegnap még 2 órát is .Nála ez rekord idő
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
11 éve
De nem ártana már ha fel szándékozna jönni skypera... Engem ma, (megjegyzem, eddig minden nap fent voltam) azért nem láttál mert edzésem volt és csak később mentem fel. De skypeon szinte egész nap mikor hazaértem fennvoltam, sticken is voltam fenn, azt pedig a napi killjeim igazolják.

Felhasználó
11 éve
Mindegy, lényeg hogy ígyse ugyse akar ez összejönni.
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
11 éve
Nikiék gyertek skype, beszélni az időpontot. :D

Moderátor
11 éve
Kérek mindenkitől skype aktivitást, mert anélkül képtelenek vagytok megbeszélni bármit is. Ja, és ha alkalom adódik bármely meccs lejátszására kötelező jelleggel le kell játszani. Amelyik csapat nem aktivizálja magát skypon, kizárom a bajnokságból.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
De nem ártana már ha fel szándékozna jönni skypera... Engem ma, (megjegyzem, eddig minden nap fent voltam) azért nem láttál mert edzésem volt és csak később mentem fel. De skypeon szinte egész nap mikor hazaértem fennvoltam, sticken is voltam fenn, azt pedig a napi killjeim igazolják.

Minden nap edzésre járok, egyébiránt tegnapő szóbelin voltam, de este minimum 2 órát vártunk rátok SWAT_tal. Tegnap estefelé pedig Rostosék is fent voltak, de ba**tak jönni lejátszani, pedig többször is írtunk nekik. ennél többet nem tehetek.!

Felhasználó
11 éve
Tegnap azért nem voltam, mert sokat kellett tanulnom. Viszont ahelyett, hogy mikor van szabadidőt és felmész stickre, ahelyett feljöhetnél skypera. És ez a klánnak is, és a 2v2 bajnokságnak is jó lenne.:)
«1...678910...12»