«1...6364656667...105» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Sziasztok! Sajnos, nem férek hozzá az ELIT "pofavizit" nevezetű topichoz. Ennek ellenére nekem is lenne egy ötletem... Viszont ha egy másik elit topicba töltöm, onnan automatikusan törlik Remélem itt megmarad.
A forráskép a bizonyos személy facebook profilján nyilvánosra van állítva, ergo bárki hozzáférhet, innentől kezdve nem sért semmiféle személyi jogot. Szóval nem kérek a hasonló rágalmazásokból. Nekem is van nyilvános képem(talán), ahhoz ti is hozzá férhettek...
QE4SUUtvAwMCX1xEFAVR

Gondolom ha már ő meg alázhat másokat, akkor más miért ne őt ::)
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Mikor fejezitek már be? Az, hogy 1-2 klánfórumról nem töröltem az üzeneteket, meg a képeket, nem jelenti azt, hogy örökké oltogathatjátok egymást kedvetekre. A "ha neki lehet, akkor nekem miért ne" elvet gyorsan felejtsd el. Ilyet nem játszunk. Engem nem érdekel, mi problémátok van egymással, de ha nem tudtok megegyezni, akkor ne agyba szájba szidjátok egymást mindenki előtt, hanem lépjetek tovább egy másik témára. Ha mégis ezen akarjátok rágni magatokat, a fórumot, és engem hagyjatok ki belőle.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
Szerintem ez csak Totyát minősíti.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Szerintem meg mókusolj, mert ugyan úgy benne vagy.

Felhasználó
10 éve
de te se erted meg, hogy ha nem valaszolnal, nem lenne vita.
mindkettotoknek igaza van, de abbahagyhatnatok.

Felhasználó
10 éve
HUMORTOPIC, ÉN ÍGY SZERETLEK!
970175_504083849662975_188243336_n.jpg
Ezt nektek, fotókockák:
479726_469204373134819_2057470443_n.jpg
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
de te se erted meg, hogy ha nem valaszolnal, nem lenne vita.
mindkettotoknek igaza van, de abbahagyhatnatok.


Ezt írd le Totya barátodnak is.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Csak megjegyezném, hogy valahogy ugyan így fejeztem ki magam, mint most, Fradi...(Ez csak Totyát minősíti) Igazából csak azt tartom szánalmasnak, hogy amivel egyszer már oda vágtam neki, azt próbálja vissza dobni(csak nehogy kaki legyen az, mert igen elfog jönni/eljött az az idő, mikor csak szarral dobálózunk)... :D

Hogy ne legyen off:
Történelem órán a tanárnő megkérdi, hogy ki tud valamit a második világháborúról. Erre Móricka jelentekezik, a tanár fel is szólítja.
- Na, Te mit tudsz róla Móricka?
- Hát az én nagypapám egy koncentrációs táborban halt meg.
- Ó, hát ezt nagyon sajnálom, egy perces néma gyász.
Eltelik az egy perc.
- Na és Móricka, hogyan halt meg a nagypapád?
- Á! Az ő hibája volt. Be volt baszva és leesett az őrtoronyból.
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Ezt írd le Totya barátodnak is.
gondolom elolvasta.
Csak megjegyezném, hogy valahogy ugyan így fejeztem ki magam, mint most, Fradi...(Ez csak Totyát minősíti) Igazából csak azt tartom szánalmasnak, hogy amivel egyszer már oda vágtam neki, azt próbálja vissza dobni(csak nehogy kaki legyen az, mert igen elfog jönni/eljött az az idő, mikor csak szarral dobálózunk)... :D

Hogy ne legyen off:...
igaz, nem itt kellene megbeszelnetek.
de hogy ne off: (megtortent eset)
7-es osztálykirándulás
nehezen csukodik az ajto, osztalytarsam:
-Kurva ajto!
osztalyfonok (este, mar ivott elotte kicsit):
-Neeeem. pNem kurva. A kurva az más! :DDDDDD
szakadtunk egy fel oraig, miutan arrebbmentunk xDD

Felhasználó
10 éve
Nem érdekel, hogy ki kezdte, ki mit csinált, ki milyen. Mindannyian folytatjátok még mindig, csakhogy tietek legyen az utolsó szó, közben nem veszitek észre, hogy mindkét fél ugyan azt csinálja, amiért a másikat szidja. Nincs ezen mit tovább ragozni. Fejezzétek be, vagy folytassátok privátban a felesleges beszólogatást.
«1...6364656667...105»