«12345...41» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Lopott idő.
~ http://bit.ly/rzhUhA
Jó egy film.
Justin Timberlake,
Amanda Seyfried
akinek mond valamit.

Moderátor
12 éve
Tegnap néztem meg moziban, tényleg jó film. Maga a történet van nagyon jól kitalálva, és érdekes is marad a film közben, egyedül a vége nem tetszett annyira, nem zárták le igazán. Egyébként az Equilibrium is hasonló film, nekem az jobban tetszett.

Felhasználó
12 éve
Hát, igen. A történetben szinte egy jó ember se volt. ;D

Felhasználó
12 éve
Fűrész 1,2,3 - Rambo 1,2,3 - Fűre tépni szabad - Dumb & Dumber - 8 mérföld. (kedvencek)
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
12 éve
Kedvenc filmem a Kopaszkutya című alkotás. Aki nem látta az nem tudja mit hagy ki... Apropó, tegnap volt a második rész premiere, kár hogy nem lehettem ott.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Némmá Darki is felnézett :)

Amúgy Ponyvaregény még mindig mindent ver
Go Hawks!

Felhasználó
12 éve
Kedvenc filmem a Kopaszkutya című alkotás. Aki nem látta az nem tudja mit hagy ki... Apropó, tegnap volt a második rész premiere, kár hogy nem lehettem ott.

A Kopaszkutya nagyon jó film lett :) Ahogy megfilmesítették a HBB és a P.Mobil megalakulását. A Második rész rossz lett bár ezt már tudtam előre amikor kijelentette Hobo, hogy Lóri kimarad a filmből.


Amúgy én kedvenc filmem a Halálsoron :)

Felhasználó
12 éve
csá Sheffield vagyok

Moderátor
12 éve
GI Joe-ból az első is vacak volt. Gyermekkorom legkeményebb szuperhőseinek tökéletes eltöketlenítése.

Pókember "reloaded". Sok értelme van újraforgatni az elejétől új nörd-el ...

Avangers ... Hulk, Iron Man, Thor, Captain America. De a csaj meg a nyilas faszi ki a tököm? Mindenesetre ez tényleg várólistás, már pár hónapja.

Man in Black3. Na ez új. Végre valami könnyed szórakozás is jöhet. De rókabőr szaga van. Nem hiába pihentették olyan sokáig a szériát a második rész után.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Dejó, rég néztem már olyan új filmet ahol Will Smith a főszereplő.
Mostanra kiforrt a feje, és már nem olyan kölökképű mint a régi filmjeiben
«12345...41»