«1...2223242526...41» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Náci zombik, valami eszméletlen csoda ez a film. Persze, aki komolyan veszi, annak nem fog tetszeni, mert az 1 jó nagy hülye.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Direkt leírtam, h annak nem fog tetszeni, aki komolyan veszi, mert az 1 idióta. Te csak bemásoltál 1 példát arra, h kikre értettem, ügyes vagy :D Zseniálisan lehet rajta szórakozni, megtekintése több, mint kötelező, továbbra is.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
"A tizedes meg a többiek" Egyik személyes kedvencem a háborús filmekből. Sinkovits Imre (R.I.P.) főszereplésével, Keleti Márton rendezésével egy (számomra is) minőségi filmről beszélünk.

QE5FDEtvAwMBAF1IEwVS

Felhasználó
10 éve
Ha már nácizombis filmek, akkor klasszisokkal jobb a Helyőrség.
Most adják ki a harmadik részét, bár a második nekem nem tetszett az első elég jó volt, így hát várok még valamit ettől a filmtől.
Előzetes: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SL-ZOGhzFas
.

Felhasználó
10 éve
World War Z
Bár van benne egy-két idegesítő rész, hogy az emberek direkt hülyék, vagy nemtudom, de ettől függetlenül nekem tetszett.
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
10 éve
Hát ahhoz képest, hogy leírták a filmet, még jó pár hónappal ezelőtt. Ez köszönhető, hogy sok volt a fennakadás a készítésével kapcsolatban és, hogy (mivel ugye egy könyvadaptációnak van meghirdetve) a könyvre csak kissé hasonlít. Egy majdnem teljesen más script, amiben csak kevés dolgot használtak fel a könyvből. Premier előtt levetítették pár embernek, ők már pozitívan vélekedtek

Jimmy Fallon: Most néztem meg a World War Z-t, sokkal jobb mint a World War A-Y.

IGN: World War Z: egy nagy, szilárd zombis film. Ráközelít, hogy mi nincs vérben.

ScreenCrush: A sok nyugtalankodás után, kiderült, hogy a World War Z egy meglepően hatásos zombi thriller.

Kevin Bacon: Megtekinthettem a World War Z-t. Nagyon király. Imádom a zombikat!!!!!!!!!!!!

Deborah Norville: Most néztem meg a World War Z-t. Dicséret Brad Pittnek. Nagyszerű film és NEM vagyok zombi rajongó, de nagyon élveztem és kellett utánna egy ital.

LatinoReview: A World War Z talán a nyár egyik legintenzívebb filmje amit látni fogsz. Sokkolt, hogy ennyire jó.

Charles Soule: Olyan volt a World War Z mint a könyv? Nem, de jól elkapta az ízét, és haver, tele van intenzív részekkel.

Simon PS: Nagyszerű film. A World War Z új életet lehel a zombikba.

Katie Couric: Morgan Freeman-el voltunk a filmen. Imádtam őt és a film is tetszett amikor nem takartam el a szemem.

Ivanka Trump: Este láttam a World War Z-t. A zombifilmek egyértelműen nincsenek a kedvenc műfajaim toplistiáján, de nagyszerű volt a film.

Kurt Andersen: Láttam a World War Z-t. Nem lett minden olyan katasztrófális mint mondták. Szórakoztató és jól meglesz.

Emma Heming-Willis: A World War Z valótlan. Nagyszerű film. Totál stresszben voltam ez elejétől a végéig.

Persze itt találgattak csak úgy hülyeségből, hogy lefizették őket, hogy ilyeneket mondjanak, de mint már kiderült ez nem igaz egyáltalán, mivel nagyszerű lett és imdb-n is stabilan 7,4-en áll már a premier óta.

Legutóbb szerkesztve Sheffield által

csá Sheffield vagyok

Felhasználó
10 éve
Én ajánlom mindenkinek a Back to the Future azaz Vissza a Jövőbe címü filmet 3 rész van belőle



Felhasználó
10 éve
Zöld Íjász a király.:D
Vagy éhezőkviadala.:DDd
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Halálos iramban 1-6. (bár még nem láttam a 3-t, de holnap/holnapután meg fogom nézni) . A történet sorrendje:
Halálos iramban 1
Halálos iramban 2
Halálos iramban 4
Halálos iramban 5
Halálos iramban 6
Halálos iramban 3.

Szerintem már mindenki látta, ha nem, be kell pótolnia! :D

Legutóbb szerkesztve HazardouS által


Felhasználó
10 éve
Soha nem találtuk volna ki a történetek sorrendjét mi, akik már mindegyiket láttuk, ha fel nem sorolod őket. :P
«1...2223242526...41»