«1...1213141516...41» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Tényleg jó, csak Robert Downey valahogy jobban játssza :D
Az kizárt dolog, mert nem tudom.

Moderátor
11 éve
Ha igényes sorozatot akartok nézni, akkor Strike Back (Válaszcsapás, de a Viasat most kezdte vetíteni John Porter küldetései címmel). Az első évad hat (igazából három) rész, ezt már kilőttem, várom, hogy elérhető legyen egészben a második is. Kellemes.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Tényleg jó, csak Robert Downey valahogy jobban játssza :D
Szvsz Benedict Cumberbatch egy isten. :D:D
Bár a magyar fordítás vmi kegyetlen szar. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Tizenhárom. Rég láttam ennyire tanulságos filmet.
.

Felhasználó
11 éve
A Tégla. Tegnap este ment a TV-ben. Nem most láttam először, de még mindig nagyon tetszik. Ajánlom mindenkinek. Kedvenc filmjeim közé tartozik.

Felhasználó
11 éve
MENEKÜLJ!
Egy fantasztikus horrofilm Glen Jacobs, közismertebb nevén, KANE főszereplésével. E remekmű kihagyása súlyos hiba mindenkinek.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Harcosok Klubja. Remek film, remek szereplőkkel. Illetve most a Betépve c. film, ami szintén bejött. A Ted nevű vígjátékot is megnéztem valamelyik nap, de nem mondanám, hogy többször nézhető film lett. Átlagos film, sablon sztorival. Egyedül a végén derültem hatalmasat...

Felhasználó
11 éve
A Ted tényleg nem lett valami nagy alkotás. Ellenben az Utazás a rejtélyes szigetre című film annál inkább bejött nekem. Verne hasonló című művét megfűszerezték egy kis fantáziával egy 20. századi környezetben és egy végig izgalmas érdekes kalandfilmet kaptunk.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Zombieland
A kategóriája legjobb filmje szerintem, ha még nem nézted meg, ne hagyd ki!
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Zombieland
A kategóriája legjobb filmje szerintem, ha még nem nézted meg, ne hagyd ki! (Minőségért reklamációt nem fogadok el, ha nem tetszik, keresd meg/töltsd le/vedd meg magadnak.)
Ilyenkor nem leírást kéne linkelni letöltési link helyett?:P
----
Tintin kalandjai
Nagyon élethűen elkészített 3D-s animációs kalandfilm.
Azt gondoltam hogy gagyi lesz, de nagyon jó film.
Szopacc? Tényleg a filmet linkeltem? Elnézéstkérek, csak 2 volt megnyitva, éshát balfasz vagyok, ne szépítsük. :$ (És hiába mondod, hogy a minőségre való vonatkozat is ott volt, mert hogy a leírás oldalon voltak linkek, ugyanilyen minőségben)(Tudom/gondoltam)
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"
«1...1213141516...41»