«1...1112131415...41» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Az derült ki a végén, hogy ha a Földön meghal, akkor a marsi kivetülése is. Tehát kell neki egy őrző Ned személyében aki megvéti a Földön maradt testét.

A WDP saját filmjeiben mindig van egy nő és egy férfi akik főszereplők és végül az lesz hogy egymásba esnek, és vagy megnyerik a csatát, legyőzik a gonoszt, stb. Most is így történt. Ez persze csak egy alap történetszál, amit 1001féleképpen lehet izgalmassá tenni.

A láncot én sem értem de, ha gondolkozunk akkor esetleg lehet rá magyarázatot keresni. Pl, már nyilván tudták, mennyire erős, akkor bevetettek valami jó erős láncot, amit nemkönnyű még neki sem lefeszíteni. Bár honnan szedtek volna ilyet. Minden esetre így izgalmas.

IMDB-n 6.8, az Avataré 8.0...ami azért nemrossz annak ellenére, hogy még így is 13 millióval többet költöttek rá. Andrew Stanton lehet hozzá van szokva a rajzfilmek rendezéséhez, ezért lehet, hogy olyan munkát adott ki, ami nem nyeri el sokak teljes tetszését.

Én nem nézem ennyire erőteljesen a filmeket, mégis megértem. Talán ezért tetszik nekem ez a film.

Prometheus.
Nem mondható horrornak , de azért nem a félősöknek való :D

Alien-előzményfilm. Bár nem teljesen tekinthető annak, de minden benne van, amiből kiindulhatna maga a történet, amit az Alien-sorozatban(jobban mondva az első részben..a többi rész már onnan folytatódik) láthattunk. Megint csak egy olyan film, amiben elvileg sok a kérdés, de ha megint elgondolkodunk rájövünk a válaszokra.
Ridley eredetileg 2 részt akart, ami akár mehetne is. Ezért lehet hogy sok választ áttesz a második részbe.
csá Sheffield vagyok

Felhasználó
11 éve
Az Avatar nagyon jó film. Bár többször rángattak, hogy ne horkoljak; sikeresen végigaludtam.:p
(Elalvás: eddig hatszor láttam az Öldd meg Cupidot! addig a jelenetig, amíg a banda tagjai utólérik a csajszit. Ha valaki elmesélné a továbbiakat, annak én töröm el az ujjait, hogy ne tudjon csicseregni. ;))
Ha már sci-fi, akkor ajánlanék egy retrot: Alfa Holdbázis.
Amit viszont kifejne nekem valaki (pm-ben), az Űrodusszeia 2000 (burkolt ibm reklám)vége mit akar mondani, még a tér-idő görbületi robogás eljut a tudatomig; azonban az öregedésnél beállt a xix. sz-i maradi gondolkodás (az már túl művészi).

Felhasználó
11 éve
Mit a francot keres a végén Steve Jobs emlékére?

Az almás csávó vásárolta fel anno a Pixart, ezáltal hatalmas befolyása volt a Disney cégen belül is, mint über IT arc és (gondolom) barát egyaránt :D

Felhasználó
11 éve
Másnapra rájöttem, hogy Pixar.. :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Ez az Intouchables tényleg egy jó film, vagy a tipikus évi "átlag filmezők megnéznek egy európai art filmet és most nagyon műveltek" dolog?
P.S. (08.06) hát megnéztem, és mosom kezeim, ez a film tényleg jó!

Felhasználó
11 éve
Az én kedvenc filmem a Megtorló ha ezen a néven nem találjátok akor Punisher

Felhasználó
11 éve
Ma este a Film+-on: Rés a pajzson
Kommersz akciófilm, de Travolta zseniális.

Felhasználó
11 éve
Aki még nem tette volna meg, essen neki a Sherlock Holmes filmeknek, a kettőnek egybe. Eléggé egybetartoznak ahhoz, hogy megnézhető legyen két egymás utáni este.
A kettőben egy icipici zavaró dolgot jegyeznék meg, és az nem más, mint a csata közbeni rengeteg lassítás. Mármint nem az, amikor meglassítja és elmondja mit hova üt, hanem amikor spontán robban valami, nem értem minek kell mindenhol belassítani. Csicsa meg minden, de bizonyos helyeken ront az élményen.
Az egyben csak annyi, hogy a végén magyarul azt mondja, hogy rádióhullám távirányítású gépek, vagy hasonlót..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
azt az újfajta Sherlock "sorozatot" (két-három tévéfilm/évad) kellene inkább elkezdeni, azt mondják, hogy az egy csoda

Felhasználó
11 éve
Aki még nem tette volna meg, essen neki a Sherlock Holmes filmeknek, a kettőnek egybe. Eléggé egybetartoznak ahhoz, hogy megnézhető legyen két egymás utáni este.
A kettőben egy icipici zavaró dolgot jegyeznék meg, és az nem más, mint a csata közbeni rengeteg lassítás. Mármint nem az, amikor meglassítja és elmondja mit hova üt, hanem amikor spontán robban valami, nem értem minek kell mindenhol belassítani. Csicsa meg minden, de bizonyos helyeken ront az élményen.
Az egyben csak annyi, hogy a végén magyarul azt mondja, hogy rádióhullám távirányítású gépek, vagy hasonlót..
azt az újfajta Sherlock "sorozatot" (két-három tévéfilm/évad) kellene inkább elkezdeni, azt mondják, hogy az egy csoda
És tényleg. M1-en most lesz szombaton a 2. évad 2. része. :P
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...1112131415...41»