«1...1011121314...41» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Mert te már megint nem a saját gondolataid adod tovább?
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Mert mit mondjak egy Marsi fordított Pocahonstaról? Hogy látványos? Váó! Disney.. Nem csinált jó filmet 2000 óta..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Láttad a filmet? No mert én megnéztem. És közel sem Pocahontas :) Kimondottan érdekes a film, van egy nagyon jó atmoszférája, viszont ami tény, hogy néha erősen néz az ember, hogy épp mi történik, és tényleg van benne pár rés (spoiler: például a mai napig nem értem, hová lett az elején meglőtt katona a barlangból). Ezért el kéne olvasni a könyvet (amin igen-igen gondolkodom), csak sajnos most épp könyvre nincs költeni való pénzem. No de a filmről. Megvalósítás szempontjából közel sem mondanám rá, hogy látványos. Persze, van benne pár durván jól kinéző jelenet, de a közelébe sem ér például az általad emlegetett Avatarnak, a történet komplexitása a lyukak ellenére viszont messze veri a szóban forgó kékségeket. Nem hiába, egy könyvadaptációról beszélünk, ami sajnos nem fért bele az egyébként kényelmetlenül hosszú filmbe ... Én szívesen megnézném a folytatását, ellenben egy Avatar2-t (ami 2014-re be van ígérve) a hátam közepére sem kívánok.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Az nem a csuhás fickó maradványa volt, akitől az elején elvette a medált? Mivel közvetlenül mellette volt, a katonát pedig a barlang jóval külsőbb részén hagyta, én így tippeltem ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Mert mit mondjak egy Marsi fordított Pocahonstaról? Hogy látványos? Váó! Disney.. Nem csinált jó filmet 2000 óta..

"... Nem szeretem az Avatar összehasonlítást, mert az meg a Pocahontastól lopott, ami meg a Farkasokkal táncolótól... Gyerekek, ez egy könyvadaptáció."

Ha már ennyire buzgón linkelgeted Gergő kritikáit, jó lenne ha végig is néznéd őket. A Pocahontashoz köze nincs az egész filmnek. És mellékesen, a videóban egyáltalán nem hordta le olyan szinten a filmet, mint te most, és mégis az ő véleményét osztod. Hogy is van ez?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Megosztottam, mint itt egy enyhe. Én nem láttam a filmet, a trailert megnéztem, és utána is kerestem, ám szerintem ez nem egy tipikusan olyan történet, amit a Disney-nek kellett volna feldolgoznia, mert többet is kilehetett volna ebből hozni. So what? Nem mondom, hogy szar (mert még nem néztem meg), csak azt, hogy közel sem annyi, amennyinek kéne lennie
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Kritikát csak olyasmiről, amit ismersz. Köszi.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Prometheus.
Nem mondható horrornak , de azért nem a félősöknek való :D

Felhasználó
11 éve
Naszóval. Megnéztem.. Nem tudom, elég érdekes ez az egész film nekem.. Most akkor igazából megtud halni vagy nem tud meghalni a Marson? Ha meghal, akkor a földön tovább tud élni? Mit a francot keres a végén Steve Jobs emlékére?

A történet maga nem rossz, a fordított Pocahontast tartom, arra értve, hogy most a "fejlettek" közül van a lány és egy fejletlen a végén az aki győzelemre vezeti a népet a még fejletlenebbekkel.. A cím tényleg szar viszont, ezt megnézés nélkül is megmondhattam.

Néha bizonyos elemeket nem igazán értek benne, logikailag.. Ha kibaszott erős, akkor az ottani láncokat nem lenne könnyű lefeszíteni a saját lábáról, mintsem szenvedni vele hosszú időkön át? A legvégén a fordulat viszont igen csak el lett kapva.
Nem rossz, igazából nézhető.

Megfelel?

Edit: Az a kutya szerű. Olyan kell itthonra egy *.*
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...1011121314...41»