«1...45678...34» Új üzenet

Moderátor
12 éve
asztali_desktop.jpg

Az asztali gép desktopja, nagytakarítás előtt (most). Mivel fél éve gyakorlatilag nem használom úgy döntöttem, hogy csinálok belőle tárhelyet és rendergépet.

asztal_laptop.jpg

Ez pedig a jelenleg "workstation"-ként szolgáló laptop desktopja :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Elit
12 éve
aszalom._www.kepfeltoltes.hu_.png
Hát most ilyen. :D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
12 éve
hatterkeresre.PNG
Nem lettem volna békén hagyva, szóval tessék, előttem lévő hozzászóló, jó lesz? :D
Young bloods, it's all about buckets

Elit
12 éve
Teljesen rendben van. ;) ;D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
12 éve
QEBEDEtvAwMHVlNLEgVQ
Most ilyen semmi extra...
u wot m8
best timbersaw eu

Felhasználó
12 éve
asztal.png
Az enyém.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
http://imagerz.com/QFdDX1wNV18
Csak enyhén van jó háttérképem.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Moderátor
12 éve
Pocsékul mutat 16:9-es képernyőn a 4:3-as háttérkép.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Hát, ha a monitorra nézek nem jön ki, de így print-en keresztül tényleg elég undorító. :D
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Moderátor
12 éve
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...45678...34»