«1...2324252627...33» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Mayo Chiki valóban aranyos volt. :D
Az a jó benne,hogy végignézhetjük,hogy Konoe milyen jellemfejlődésen megy keresztül.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Zodiac, ha megnézted az új Dragon Ball Super részt, szerinted milyen volt? Szerintem az eddigi legjobb rész ebben az arc-ban, Superhez képest meg főleg jó volt. D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
most végeztem ki a death paradet, de meglesz :)
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
Nézd végig a Yu-Gi-Oht :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
unalmas hogy a kártyázás az életükön múlik yugiéknak. meg mikor egy random srác verekedni akar, akkor yugi elkezd kártyát osztogatni, aztán amelyik az erősebbet húzza az nyer(wtf?...)
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve

Minden évadban ugyan az van.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
6 éve
lulz

Btw meg mindig ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai amit ajanlok, de ugy hallom lett valami fostos ujfajta belole.

Moderátor
6 éve
Treb (és mindenki más, aki még nem látta), nézd meg a Kimi no Na Wa-t, ha jól tudom ugyan az csinálta, mint a Kotonoha no Niwa-t. Tavalyi év egyik legnépszerűbb, ha nem a legnépszerűbb animéje volt, annak ellenére, hogy moziban vetített, nem TV-s. Szép rajzolás, jó zenék, és a története is nagyon el lett találva, legalábbis szerintem.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Re:Creators not bad anyone agree?

Felhasználó
6 éve
+1
DE
Nem nézem, mert megvárom még kijön teljesen(vagy már kijött?)
kléni igazából gyurcsány
«1...2324252627...33»