«1...2223242526...33» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
SAO Szerintem onnantól gáz,hogy azt a gyereket örökbe fogadják :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Nagyon felbaszott téged ez a 12. rész utáni"sztori" :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
A tündérest én már nem is láttam,mert már elég szánalmasnak és badarságnak gondoltam.

Nézd meg a Log Horizont.
Az jobb.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Az 1. évadot láttam belőle.
Na, ilyennek kellett volna a SAO-nak is lennie...

Én is csak az 1. évadot láttam,de sokkal viccesebb,szórakoztatott volt ;)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
@Achi-chan

Az incest is ki lett magyarázva, hogy de nem vér-rokonok, ha jól emlékszem...lehet tévedek. A végső boss fightra nem is emlékeztem, hogy ekkora fos indok volt hozzá, és igen. Ami még normálissá tehette volna, ha brutálisan nerfelik Kiritot, és nem az van, hogy literaly egy helyben áll, és hiába spamolják 4-en mert a self-heal-je gyorsabban gyógyítja mint ahogy sebezhetnék. Ez szó szerint olyan, mint amikor valami edge lord 12 éves ír egy storyt aminek ő maga a főszereplője és "hurr durr im the strongestetst I get many pussy". A 2. évad 2. felét meg nem is láttam, mert az első felét se tudtam befejezni, azt hiszem 5-6 részig jutottam kb, aztán szó szerint nézhetetlen volt nekem. Ezek szerint jól tettem, hogy kihagytam. És elvileg a film is szar lett, mert ebben is lett volna potenciál, de helyette a szokásos Kirito-show lett belőle. És egy ilyen szar kap ennyi epizódot meg évadot, amikor a jobb dolgokat is lehetne animálni, ez a legszarabb az egészben. (Higurashi remake never, RElife S2 never, Oyasumi PunPun anime never, stb)

A másik ami hasonló fantasy-world anime és nem értem hogy lett ennyire népszerű az a gecis Re:Zero. Megpróbáltam nézni, de nem tudtam végig. Az mc itt is szar, csak itt ahelyett, hogy op lenne, cringe try hard, és még retardált is. A karakterek halálának pedig nincs következménye igazán, tekintve, hogy akárhányszor játszik twistert Rem, úgy is túl fogja élni mert time-reset.

fug de geci lassan írok telefonról, látom közbe írtatok, na mindegy

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
6 éve
Én is ott tartottam kb, de oda is úgy jutottam el, hogy voltak részek, amiket áttekertem teljesen. Például amikor Subaru autizmul az örökösödési megbeszélésen, vagy amikor azzal a lovaggal harcol. Oh boi, és ez elvileg csak a nagyon eleje a történetnek. Remélem ebből nem lesz több, mert ami volt az is sok volt. Az egyetlen ilyen fantasy világos játék elemekkel átszőtt anime ami jó volt, és láttam az a Konosuba (a Log Horizont én nem láttam, nem nyilatkozom róla ezért). Az tényleg működik, és Kazuma egy iszonyat jó mc aki bele illik az egészbe, jó a személyisége, és nem egy retardált. Ehhez képest a Konosuba alig kap 10 részes évadokat, 2 OVA-t, és most lesz remélhetőleg a 3. évad belőle, pedig végig budget az animáció, és ez tényleg érdemelne többet annál, amit kap. De hurr durr ha túl népszerű az anime nem veszik a novellát.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
A főszereplő nem volt egyedül szimpatikus az elején. Aztán hozzászoktam LUL


Hát igen,nem az a tipikus főszereplő kinézete van :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
@Achi-chan

Igen, a Nichijou megérdemelne egy második évadot. Tekintve, hogy 4koma manga még egyszerű is lenne csak random folytatni, és biztos népszerű lenne. God tier comedy anime, nem úgy mint a 95% ami meg se tud mosolyogtatni. De sajnos a Nichijou merch-et nem veszik tonna szám az edgy tinik, szóval S2 never.

Ami gáz még szerintem, hogy az otakuk teszik tönkre az egész anime műfajt. I mean miattuk van ez a sok fos indokolatlan mennyiségű hárem és moe shit, ameddig az olyan dolgokat, amiknek lenne potenciálja elhanyagolnak, attól félve, hogy nem lenne belőle profit, hiszen könnyebb eladni a 24565462354542. generic tsundere lányt, mint valami újjal próbálkozni.
+az egész isekai genre, vagy hogy hívják a SAO/Re:Zero féléket is ezért lett felkapott, mert gaming+hárem, minden otaku wet dream-e kb.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Az már inkább a To-Love Ru lenne, de abból is kaptak 3 vagy négy évadot. + van Highschool duplaD-ből legalább ugyanannyi, meg Highschool of the dead és egy rakás másik ugyanilyen... Néha esküszöm félek rányomni bármire aminek ezekhez köze van. (not complaining tho echhi comedy is best comedy)

Tudok egy fairly jó ellenpéldát tho, Mayo Chiki

btw Spice and Wolf walachi? sztem faca, bejövős volt az első évad, most kezdtem a másodikat

Moderátor
6 éve
A Spice and Wolf jó volt, elég nyugis és szerethető anime. Kár, hogy S3 never.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...2223242526...33»