«1...45678...33» Új üzenet

Moderátor
6 éve
Megnéztem, nem volt rossz, de így, hogy nincs igazán befejezve kinda meh. Amúgy elvileg már készülőben hozzá a fojtatás-film.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Pff, annyira hiszek benne mint 1 éve az Attack on Titan S2-ben

Moderátor
6 éve
Abban, ami éppen most megy? D:
amúgy: https://myanimelist.net/anime/33674/No_Game_No_Life__Zero?q=no%20game%20no%20life
edit: most nézem, hogy ez előzmény lesz, nem folytatás, fug

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
6 éve
attachment.php?attachmentid=1005882

Felhasználó
6 éve
No Game No Life valaki? Engem nagyon megfogott, ahogy Sora mindent átgondol. Kár, hogy nem fojtatták, igazán megérte volna. 69/10 would spank to Jibril hentai again

Nem volt rossz.
Idén jött belőle film,ha jól néztem.

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Deadman Wonderland ending is lehetne akkor a neve. D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Az a baj,hogy sok mangából nem készül rendes digitális feldolgozás :/
Hazánkban,ugye meg alig lehet mangát kapni. (legalábbis Pécsen alig)

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Olvass online? D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve

Szoktam,de azért mégis jobb lenne azért papír formájában.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Meh, én vettem pár Hellsing mangát, szerintem kényelmesebb gépről/telefonról olvasni. Vagy ha van, akkor egy ebook olvasó is jó erre a célra. (haverom arról olvassa a Berserket, én gépről olvastam nemrég végig az Oyasumi Punpun-t)
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...45678...33»