«1...1213141516...35» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Jó nekem tetszik, de benne kell lennie majd egy teleportnak?? Ez olyan mint a StickPortál utánzata, de nagyon jóó.
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
12 éve
ezt legfőképpen sady-tól kérdezem hogy: miért nem jeleníti meg a wings a textúrákat a modellen mikor a "view" menü "show" menüpontjában a "show textures" be van kapcsolva?
View=> Shaders=>Hemispherical Lighting
Ez van beállítva? Szerintem ez lehet a hiba.
getbanner.php?n=peti16

Moderátor
12 éve
Valaki rakott már be fegyver modellt a játékba? Ha igen, akkor kérem, hogy írjon egy pm-et, köszönöm.
Megoldódott :D

Felhasználó
12 éve
Valaki ezeket a modelleket oda tudja adni?

-Pantheon
-Kis-Pantheon
-solarcomp (Delta B)
-techcomplex (Delta C)
-ősrégi bunker
-steelworks (Ugye az a priosas ID B a kikötőnél)
-raktár (az elöbbi közelében)
-olaj üzem
-híd
-modern romok
-almacomp1 és almacomp2
-asszem ennyi elég is lesz
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Moderátor
12 éve
Ami itt nincsen meg, az egyáltalán nincs meg sima formátumban.
http://stickman.hu/forum/%C3%81ltal%C3%A1nos/Modok?u=12120#12120

Moderátor
12 éve
Nincs korlátozva
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Hű de tök rég modelleztem... Legutoljára ezt, 189253_125975247494872_100002471934620_171212_5764178_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

s bár ez nem stickman-related, az ok, amiért annó elkezdtem modellezni, hogy bekerüljön valamim a játékba. Volt egy-kettő, amire ígérték, de talán ha valami újat alkotok, akkor ennél is továbbmegyek. Mire lenne igény? Mondjuk egy mecset?
Wünsch dir was

Felhasználó
12 éve
...

s bár ez nem stickman-related, az ok, amiért annó elkezdtem modellezni, hogy bekerüljön valamim a játékba. Volt egy-kettő, amire ígérték, de talán ha valami újat alkotok, akkor ennél is továbbmegyek. Mire lenne igény? Mondjuk egy mecset?

nem valószínű, hogy játékosok által készült modellek bekerülnek, de ha nagyon jó akkor lehet hogy Admin berakja (és szerintem mecset nem kell, de kérdezd meg tőle. valószínű olyanok kellenek bele ami modern, mégis romos pl. erőmű vagy mittomén gyár panel stb.), de attól még modellezhetsz és csinálhatsz belőlük egy modot...
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Ezt az ordenáré nagy baromságot ki mondta?!
Igenis kerülhetnek be modellek, amíg MEGÜTI a szintet, amit Alex elvár.. Ne kételkedj, Smith tud olyant..

Alex szavaival élve: "Ha a kezembe adjátok berakom én"
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
A régi űrállomásod még megvan? Szerintem érdemes lenne azt kicsit felújítani, jól mutatna a mostani űr épület mellett.
«1...1213141516...35»