«1...7891011...35» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
De nem tudok. A rá kattintok a screenshot gombra és egy fekete képet ad, benne egy (vagy több) fehér keretű téglalappal, amit lementeni sem tudok (a képet).
( •_•)>/■-■
(/■_■)
tf2023_1182633_sig.jpg

Felhasználó
12 éve
Ásd el magad, mint egy répa.

Felhasználó
12 éve
De mi az hogy :
textúrázok . Elmentem . És amilor megnyitom jön a Kék Halál néha

NO COMMENT

Moderátor
12 éve
Hmm nem rossz ez a cucc, 3 szempontból mesélek. A játszhatóság szempontjából 3.6/5, modellezéi szempontból 2.8/5, textúrázás 3.9/5 bár nem tudom milyen képeket használtál, realitás 1.7/5 (megjegyzem a játékban van pár hasonló értékű modell realitás szempontjából).
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
12 éve
Nincsen meg valakinek a híd modellje? (3ds)

Felhasználó
12 éve
Ez egy isten templomába vezetne egy portálon keresztül ami a víz közepén vagy a levegőbe van!
(Ez csak egy Teszt modell)
Lehet Zeusz vagy Poseidon temploma!
622501.jpg

Van egy letört dísze. Az kell oda vagy nem?

Moderátor
12 éve
Így elég kevés látszik a modellből, lehetne esetleg egy letöltő link vagy wireframes kép (jelölj ki minden élt). Amúgy mire lenne jó a templom? Lehetne valami jó camphely a pálya fölött ;)

Felhasználó
12 éve
Ezt egy templom bejáratának gondoltam de megcsinálhatnám csak a templomot

Felhasználó
12 éve
Ez csak teszt modell nem az eredeti csak megmutattam volna hogy nézne ki majd megcsinálom és Zubrigony az egy letört dísz te paraszt
http://kepfeltoltes.hu/view/120104/393266693N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Nem létezik ilyen szó hogy lakáscsöve!

Már egy idelye nem voltam de modellezéssel töltöttem az időt

és 10 percből ennyit tudtam kihozni!

Moderátor
12 éve
Legközelebb ne tölts fel semmit, amire azt mondod, hogy tíz perces munka. A saját érdekedben is. Köszönjük!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...7891011...35»