«12345...7» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Előszőr: Kléni, a témát sadypisten javaslatára nyitottam.

Aztán: Egy új m4a1 modell amit a játékba szántam, a részemről már befejeztem a munkát. A modell négyszöges polygonokból áll, és így pontosan 350 polyt tesz ki (nem direkt lett pont annyi), ami persze jóval több triangle polyban, de nagyságrendileg megfelelő a játékba.

m4a1-low-poly-preview-render-4_0068.jpg
m4a1-low-poly-preview-render-3_0068.jpg
asdsaad32x23.png
m4a1-low-poly-preview-8.jpg
m4a1-low-poly-preview-9.jpg
m4a1-low-poly-preview-10.jpg
m4a1-low-poly-preview-11.jpg
module18.jpg
m4a1-low-poly-preview-12.jpg

Moderátor
12 éve
Megérdemli a külön témát.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Nekem nagyon tetszik, de a skinben amik feketén maradtak, egészítsd őket ki: valami fekete színű mintázatot tegyél rá! (Például a csővég: PS-ben rock paper textúra sötétszürke színben)

Moderátor
12 éve
Ott a csőszájfék textúrája ha arra gondoltál,amúgy meg szerintem jól van így.A válltámasz hátulja a stick miatt úgyse látszódna.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Andris: az első, második és harmadik képen a textúrázatlan részekre gondoltam, valami sötétszürke repedezett textúrára. Mondjuk ez:
black-paper-texture.jpg

Moderátor
12 éve
Új képek az 1. hsz-ban ;D

Moderátor
12 éve
Nagyon tetszik szép munka. :D
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
12 éve
Ez gyönyörű lett :)
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
A modell elég egyszerű ami nem baj ,ha játékba megy. De a textúra az nagyon tetszik, kivéve a sima szürke helyeken.

Felhasználó
12 éve
Ezt muszáj beletennetek a játékba!
«12345...7»