«1...7891011» Új üzenet
Melyik legyen elkészítve?
Stadion 47 szavazat
Vidámpark 58 szavazat
Uszoda, fürdőhely 29 szavazat
Vasútállomás 80 szavazat
Összesen 214 szavazat

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Vasútállomás...
Ahhoz az ötletre szerintem lehetne akkor már egy egész vasút rendszer is.
De ahhoz elég sok türelem (kb.:2 hónap vagy kevesebb) kellene ahhoz, hogy el lehessen készíteni. Én arra gondoltam, hogy simán egy olyan típusú épület, mint a Keleti-pályaudvar, vagy a Nyugati-pu., hogy legyen egy kis esztétikai alakja is (úgy értve, hogy legyen érdekesebb, díszesebb). Meg ha már esetleg meglenne az ötlet, akkor szerintem latán 5-7 peron vágánnyal bemehet, vegyes vonatokkal; pl: a MÁV V46-osa, a Gigant, Nohab, Gysev, Taurus.
A vonatkhoz nem kellene túl sok vagon/személyvagon, elég lesz szerintem 4-5 kocsi is.Tehervonatról szólva, szerintem, ott elég lesz (Mivel a tehervonatok eléggé hosszúak) 8-9 kisebb, "Tehénszállító" típusú vagon is. A pu. belseje szerintem így lenne okés: Miután beléptünk a területre, jobb oldalon lenne a pénztár rögtön, és szemben az a tábla (Lásd Keleti-pu.) amire rá van írva, hogymikor-merre-milyen típusú vonat indul. Én a területet ide képzeltem el: A Delta base, fentről, mikor a Pantival szemben néz, jobb oldalán, van egy eléggé nagy füves, homokos vegyítésű síkság-féleség. (Indu B-nek azon része mellett, ahol vannak azok az "olajfuró mások".)


Persze mind ezt csak akkor, HA:
-Ez az "indítvány" győz/nyer
-Sapi-nak lesz türelme ehhez
Sadypisten: A taktikai atom állna belétek.

Felhasználó
10 éve
Vasútállomás...
Ahhoz az ötletre szerintem lehetne akkor már egy egész vasút rendszer is.
De ahhoz elég sok türelem (kb.:2 hónap vagy kevesebb) kellene ahhoz, hogy el lehessen készíteni. Én arra gondoltam, hogy simán egy olyan típusú épület, mint a Keleti-pályaudvar, vagy a Nyugati-pu., hogy legyen egy kis esztétikai alakja is (úgy értve, hogy legyen érdekesebb, díszesebb). Meg ha már esetleg meglenne az ötlet, akkor szerintem latán 5-7 peron vágánnyal bemehet, vegyes vonatokkal; pl: a MÁV V46-osa, a Gigant, Nohab, Gysev, Taurus.
A vonatkhoz nem kellene túl sok vagon/személyvagon, elég lesz szerintem 4-5 kocsi is.Tehervonatról szólva, szerintem, ott elég lesz (Mivel a tehervonatok eléggé hosszúak) 8-9 kisebb, "Tehénszállító" típusú vagon is. A pu. belseje szerintem így lenne okés: Miután beléptünk a területre, jobb oldalon lenne a pénztár rögtön, és szemben az a tábla (Lásd Keleti-pu.) amire rá van írva, hogymikor-merre-milyen típusú vonat indul. Én a területet ide képzeltem el: A Delta base, fentről, mikor a Pantival szemben néz, jobb oldalán, van egy eléggé nagy füves, homokos vegyítésű síkság-féleség. (Indu B-nek azon része mellett, ahol vannak azok az "olajfuró mások".)

Persze mind ezt csak akkor, HA:
-Ez az "indítvány" győz/nyer
-Sapi-nak lesz türelme ehhez

Gyesev vonat XD
Az egy cég
Na szóval a vonatok:V46(szöcske)V63(gigant)M61(nohab)1047(taurus simens)
És a Gyesev helyet akkor egy szili(V43) Meg amúgy a V46 az tolató mozdogy de mindegy!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

10 éve
Mondta Sapi ,hogy majd eldönti, hogy fog kinézni. Szóval akkor hagyjuk rá és legyen meglepetés! ::)

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Mondta Sapi ,hogy majd eldönti, hogy fog kinézni, akkor hagyjuk rá és legyen meglepetés! ::)

Én csak ki helyesbíttetem de én is azt mondom! ::)
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
Valljátok be, hogy ti eleve elrendelten Szergejre (m62) gerjedtek! Egyébként a vonat ami a legkevésbé fontos, az épület inkább. Egyébként szerintetek a beton vagy a fa talpfa lenne-e jobb? A sín hegesztve legyen-e?

Felhasználó
10 éve
Hegesztve sokal jobb lenne, es ha mar itt tartunk, segithetek megepiteni, viszek alapanyagot nyugi.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
A sín métere cca. 50 kiló. Te figyelj már! Nem jössz el velem a restibe testőrként? Egyszer az életben hadd legyen nekem a legnagyobb pofám. ;)
Megvan! A vasútállomás, hogy margaréta jó legyen kell egy vendéglátóipari alegység! Csak beindul a bakterház.

Felhasználó
10 éve
Igazad van baratom, de a fekete penzt mossukmtisztara, nyitok egy fa telep KFT-t...ja es az 50kg nemjo...legyen 45, az realisabb.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ahogy látom elkéstem, de szerintem valami vasgyár lenne jó, ahol vagy tartályban a felforralt fém lenne. Csillám fények mindenhol, csillám részecskeeffektek, pár mászási lehetőség, külső, és belső harcra egyaránt alkalmas lehetne, és még a játék rozsdás hangulatához (höhh) is menne.

Felhasználó
10 éve

Szerintem ígyis épp elég effekt van a játékba..Nem arra akarok céllozni, hogy nemjók az effektek csak vannak olyanok akiket laggoltat.
Ha meg lehetne oldani, hogy ne laggoltasson akkor tőlem lehet több effekt is. :D
(Zsombi ez nem Minecraft.) :)
«1...7891011»