«1...7891011» Új üzenet
Melyik legyen elkészítve?
Stadion 47 szavazat
Vidámpark 58 szavazat
Uszoda, fürdőhely 29 szavazat
Vasútállomás 80 szavazat
Összesen 214 szavazat

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Akkor felesleges volt ezt a temat megnyitni es szavazgatni, de te dontod el mit akarsz modellezni...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
És ha én úgy döntöttem, uszodát csinálok?
Ilyen víz- és csatornadíjak mellett? Ráadásul a köjáltól is engedélyt kellene szerezned.

Felhasználó
10 éve
Akkor felesleges volt ezt a temat megnyitni es szavazgatni, de te dontod el mit akarsz modellezni...

Tudod, mindent a vendégért!
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
10 éve
Esetleg a furdohely es a vidampark valamifele otvozete? Mondjuk egy kisebb vizipark, par csuszdaval es egyeb maszokakkal/jatekokkal?

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Szerintem ne bonyolitsuk a helyzetet...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Majd Pista eldönti!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
[quote [Head][Shot]*|Modellek|Kívánságműsor|43518] Lepistázod? :O[/quote]

Akkor majd megcsinálja Sady István
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
Biztos, hogy eldöntötte?
Felesleges Sapyn és a tettein köszörülnötök a nyelvetek. Ha egy bölcsész be tudja kapcsolni a mobilját, és nemcsak Anzelmusról dumálni, az már szélhámos. Az a reáltudományos figura, aki nemcsak rajzolgat, fotózgat, hanem Dosztojevszkijt is olvas, az ... gulág-gyanús. Megrendelsz tőle egy atomrakéta-silót és kenyérgyárat kapsz tőle, munkatábor helyett üdülőt, sivatagi pingvin tenyésztelep helyett könyvtárat.
Szòval, biztos, hogy eldöntötte?
Ha egy művészlélek megrendelésre dolgozik kényszerből, az olyan is lesz.

Mielőtt benyalás esetével méltatnátok, figyelmetekbe ajánlanék egy tényt: Sapy amíg nem írta azt, hogy mostmár büntetlenül lehet bármit irogatni, addig szinte ide sem mertem nézni. Ez is Sapy kisugárzó egyéniségégek másik része. ;)

Moderátor
10 éve
Továbbra is. Amikor a vidámpark hirtelen boost-ot kapott, elmondtam, hogy ha megint csaláson kapom a démoszt, akkor én döntök. Így hát miután a vasútállomás is óriási növekedést produkált rövid időn belül, én úgy döntöttem, hogy én döntök. A végeredmény pedig innen kezdve legyen meglepetés, ugyanis faszt a fületekbe.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
10 éve
A művész elvtárstól elég liberális formában kaptátok meg a szockó politikum esszenciáját: ne halljatok, de lássatok nézzetek, sőt még pofázhattok. Ez nem tudom melyik kommancs iskola, mert alapértemezésben csak bámulj és less, hallgasd a mantrát, cserébe "a pofádat befogod" (pmobil népi dallamra).
Lenin ide, Lenin oda, megmondtam régebben, hogy benne van a nagyerdei stadion buliban, és mint műszaki ellenőrnek le sem kell porolnia a terveket.
Ha pedig a Rudast kapnátok, megérdemlitek! Lásd. humortopik!

0 kill-lel hirdetem nektek a passzív rezisztencia nagy sztoicista életigenlését: francba, még egy ember temetésére illik majd elmennem. A lényeg: ne vírusirtót, hanem molyirtót vegyetek!
(miután lakberendezéshez köthető a konkluzió, nem számít offnak)
«1...7891011»