«1...5152535455...62» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Ha már lombot csinálsz akkor lapokból, png textúrával. Amúgy ezt a teleportost meg felejtsd el. Egy modban elmenne, de a sima játékba teleport ilyen miatt nem lesz.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
OK. Elolvastam mindenkiét, újra, szóval köszönöm a kritikákat, nekilátok, kipofozom, aztán lesz majd valami belőle. Hector, köszönöm a lapokból lomb ötletet :D. Nekem nem jutott volna eszembe.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor
11 éve
Hector, köszönöm a lapokból lomb ötletet :D. Nekem nem jutott volna eszembe.

Na az ilyen kijelentések miatt mondom mindig, hogy előbb tanuljatok meg modellezni ... Konkrétan mióta polygon alapú modellezés létezik, és a játékok is használják, a fák lombját szinte kivétel nélkül összefordított lapokkal oldják meg ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Ne nagyobb legyen, hanem kidolgozottabb ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
És mielőtt azt mondanád, hogy ez egy asztal ... Nem, ez nem asztal. Csak valami kék izé. De még az is éppenhogy.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Nekem ez elég esetlennek tűnik. Szerintem az arányok sem okésak, értem én, hogy a váz saját dezign, de indokolatlanul vastag, a kerék nagyon vékony még versenybringához is, az ülés meg iszonyat kicsi, lapos, legfeljebb nőknek való, hogy élvezzék az utazást, de semmi másra.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Dolgozz valós méret alapján. Ez a Merida meg gusztustalanul néz ki.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
A kerék 622-es, az fix. Ránézésre a kormánycső cca. 12 cm lehet (tehát s méret, 50-52-es váz). A koskormány íve kicsi, ráadásul pályakerékpároknál inkább "Pista" kormányt használnak. (Ez merdzsó egyébként nem triatlon gép? A kormánya az, az biztos.)

Felhasználó
11 éve
"Méreteket nem is vettem figyelembe" (Treb) Itt el is buktad a dolgot. (Nem ártana végre venned egy kerékpárt, hogy tudd valójában miről szól a történet. :p)
- a külső valóban túl vékony
- a hajtómű kerüljön lentebb, mert túl magasan van
- a hátsó kerék mintha kisebb lenne (ha lehet duplikálni...)



Felhasználó
10 éve
már a neve is sokat elárúl :D
különben jól néz ki amit csináltál, nekem tetszik.
«1...5152535455...62»