«1...5051525354...62» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Ha nem találsz textúrát a neten, vedd a fáradtságot, hogy csinálj. Ez a kétheti munka pedig sántít a házzal, mivel korábbi mentésnek meg kéne lennie akkor is, ha kifagyott a nap folyamán. Nem hiszem, hogy két hete nem mentettél és mindig úgy hagytad ;)

A hangszóróról. Hát izé kategória. Lowpolynak lowpoly, de ilyesmit ne lowpoly modellezz. Egy az, hogy pl ebben a játékban semmi haszna (máshol ettől függetlenül lehet, de tisztességes játékok már ennél azért durvább modelleket használnak), a másik, hogy semmit nem tanulsz belőle. Az ilyesmit érdemes minden részletre kiterjedően megmodellezni, ahogy mondani szoktam, az utolsó csavarig. No abból már lehet tanulni.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Oké :D. Amúgy meg én is csodálkoztam mert csomószor mentettem és egyik naprol a másikra eltunt... A következő project akkor pedig egy fényképezőgép :D.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Mindig mentsd el a nagyobb munkákat 2-3 példányban, illetve a főbb változtatások előtt esetleg a részfolyamatról is érdemes (ideiglenesen), hátha nagyon elrontasz valamit. Meg szokott csinálni mentéseket is, amiknek # vagy ~ van a kiterjesztésük végén.( pl #a.wings#, vagy a.wings~) Ha kitörlöd ezeket a végéről, akkor használhatóvá válik. (Vagy ha ez sem segít, win7 mappatulajdonságoknál van olyan, hogy előző verziók)
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Huhh köszönöm! A Szoba.wings~ fájlt hál' istennek meghagytam a lomtárban, és most sikerült visszaállítani! Köszönöm mégegyszer. Elvégzem az utolsó simítást és még ma beküldöm :D. Örök hála cornholio!

Edit: Elkészült a modell. Összvissz kb 10100 poly.
413264031_www.kepfeltoltes.hu_.png
10980904222_www.kepfeltoltes.hu_.png
12544909725_www.kepfeltoltes.hu_.png
2545521257_www.kepfeltoltes.hu_.png
924039698_www.kepfeltoltes.hu_.png
Wire:
110254397010_www.kepfeltoltes.hu_.png
11_www.kepfeltoltes.hu_.png
Remélem tetszik. Elég sok munkám van benne.
(UI.: egyszer már elküldtem, de törlődött asszem)

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor
11 éve
Ezt fiam, gondold át újra.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Hát így megint konkrét hibákat leírva hosszú lesz a kommentem, de látom még most sem figyeltél oda a részletekre.
Az összkép egész szép lett, főleg a textúrák, meg az asztal tetszik, de elsőre is nagyok sok dolog feltűnik:
-arányok (babatűzhely,fél kád méretű wc, 5 centi vastag evőeszközök)
-esztétikai hibák (színek nem annyira illenek egymáshoz, bútorlábak, jégcsapcsillár, fura kanapéanyag, tányérok belelógnak az asztalba )
-elképzelésbeli/logikai hibák (étkezőben mit keres egy FÉL emeletes ágy?,a mosdóban mi is az tulajdonképpen?, a TV a nappali kellős közepén áll, papírfalak, kéne valami elválasztás a konyhai és a nappali rész között, valami ilyesmi)
Plusz döntsed el, mi is akar ez lenni! Ha egy szoba, akkor ne legyen tetője; ha egy ház, akkor az minimum 5-10
szoba kell; ha nem akarsz egy egész házat, akkor csinálsz belőle egy tábori kunyhót (pl. 2 emelet, alul étkezde/nappali + fürdő , felül 1-2 hálószoba - 3/4 szoba össz.)
Ha érdekel, itt van egy stúdió(1szobás)lakás-alaprajz, amiben van nappali, konyha, fürdő + terasz, de mégis egyszerű és hasonlít is a tiédhez.

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
A rugó nem kapott fekete materialt :D Am grat nekem nem lenne ennyi fantáziám egy fegyverhez. Az más dolog hogy válltámasz nem tom ilyen kitámasztós fegyvernél mennyire van. Nem tudom, hogy most a modellért vagy a rendereéert készült, tippre a modellért. A textúrán mindenesetre lehetne javítani, tippre az ilyen camo festések kevésbé sűrűek.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Sady tanácsára, a több szem többet kritizál ergó több ötletem lesz a javításhoz elven, ide is beküldöm.

Előre megjegyezném, hogy ez NEM a végleges verziója!! A textúra úgyszintén nem végleges. Ez csak egy terv ami folytatásra vár.

Szóval a lényeg az, hogy az ötletek topicban ugy volt a fák ötlete, meg az hogy fajánt lenne egy ilyen Robinson Crousoe-féle fa rajta egy ilyen házzal. Szóval én neki is álltam és ez lett az eredmény. Kritikákat kérnék főképpen, és kérnék ötleteket a folytatásához is, mert ez a project nagyon érdekel. És mivel ugye az ötlet alapból egy játékba való épület, éppen ezért arra is gondoltam hogyan lehetne magába a játékba bepakolni (nem ezt a modellt, hanem a továbbfejlesztett végleges verzióját). Ugye mivel van rajta létra (és stickben nincs létramászás) ezért egy egyszerű teleporttal lehetne megoldani a feljutást.
Képek:
Crousoe1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Crousoe2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Crousoe3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Crousoe4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És a wire:
Crousoewire1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Crousoewire2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ja és igen a faházban az az izé az ott wilson akar lenni egy kicsi amerikai változatban (amerikaifocilabdaforever!).
Ötleteket kérnék hozzá (újramodellezem az egészet és ötleteket kérnék a kiegészítéshez).

És egy hozzászólás a hozzászólásban alapon gratulálok a fegyóhoz Treb, nekem nagyon bejön! Egy pár év múlva remélem én is ilyen szinten tudok majd modellezni ^^.

BeerDeer voltam.

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Sady tanácsára.
Nem ártott volna azt is megfogadnod tőle, hogy elsőnek a környezetedben lévő tárgyat készíts, amit meg tudsz nézni, egyszerű. Tervezni sem ártott volna. Ezek a gömbök "érdekesek". :P

Közben elolvastam a leírást is. Ha ezt játékba szántad, eléggé rossz úton haladsz, mert ez édes kevés. Nem úgy megy ez, hogy csináljunk fát, és akkor csinálsz egy fát. Fentebb írtam, elsőnek meg kéne tanulni modellezni, és tervezni. Mert tulajdonképpen mi is ez? Még ha azok a lombot alakító körök nem is lennének, nehezen mondható ez fának. Csúnyák a textúrák, a méretek, egybe lógnak a dolgok... Először csinálj valami kisebb dolgot, amiben nem kell ennyi puskázni.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
Lényeg a lényeg: Egy ilyen totál becsavarodott fickáó aki egy szigeten van :P. Megfogadom. Megfogadom. Szóval holnap (ha képes leszek asztal mellé ülni és modellezni, elvégre beteg vagyok) akkor teszek a házra bambusz textúrát, a lombot.. nem tudom hogy de valahogy átgondolom és a textúrákat is megpróbálom rendbehozni. Kösz az ötleteket :d

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...5051525354...62»