«1...4950515253...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Hát figyelj, ez azért már egy fokkal kreatívabb, mint az előző.
De érted, ilyen dolgokat benne hagysz, hogy háromszor vastagabb a villa, mint kéne, meg egyik oldalon 20 centis fal van, másik szobában még az sincs, meg ilyen furcsán szögletes bútorok vannak,szőnyegen is spóroltál, textúrák mögül is kilóg a fehér rész és van egypár csúnya is. Ezt mind csupán (egyenként) néhány perces/tízperces munka lenne kijavítani, meg smoothold le rendesen, amit kell és máris sokkal jobb lesz az egész.
Ez most olyan, mintha leforgatnál egy egész filmet fáradtságos munkával, és vágatlanul adnád ki.
Javítsd ki a hibákat és rakd fel újra ide! Szerintem először fejezd be ezt normálisan és csak utána kezdj bele egy másikba, mert egy jó munka többet ér tíz rossznál.

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Nem rossz, viszont a válltámasz aránytalanul hosszú, és a felhúzókar hiányzik róla, egyébként elfogadnám az m8 helyett :D

Moderátor
11 éve
Ezen dolgozz még.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nagyon jól néz ki, de tényleg kicsit hiányos. Mivel játékba szánod, azért megértem ezt a lowpolyságot. Szerintem a mostani m8 ingázásához jobban illik, csak nem tudom, szegény stick hogy tud rendesen belenézni a távcsőbe, ami 50 centire van tőle.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
11 éve
csak nem tudom, szegény stick hogy tud rendesen belenézni a távcsőbe, ami 50 centire van tőle.
Bedöntve, egyébként, a valóságba se tolják bele a szemüket, A mert kiütné, B mert minek... az aránytalanságát meg már leírtam, de tudod, akinek inge az vegye magára!

Moderátor
11 éve
Azért nem közvetlen közelről néznek bele, mert akkor semmit nem látnának ... A távcsövek gyújtótávolsága úgy van belőve, hogy az 10-12 centi távolságból adjon éles képet.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
A világítás kissé unalmas (meg úgy az egész kép) + bump mapokkal próbálkozz pluszba, szebb lesz az :D

Moderátor
11 éve
1.) PNG-t nem töltünk fel, mert sok helyet foglal, és ezért lassan tölti le tanyanettel.
2.) Niklo befogja a pofáját.
3.) Addig oké, hogy ismerkedsz a Max-al, de mielőtt bőszen nyomkodnád az F9-et (az a render, csak hogy tisztázzuk) tanulj meg modellezni. Ez kéne, hogy legyen az első lépés. Ha ezzel megvagy (mert most még távol állsz tőle, nem érdekel, hogy csak ismerkedsz, addig, míg nem megy a modellezés, ne renderel), tanulj meg textúrázni, mert konkrétan nem elég, hogy léptéktelen az egész, de még rosszul is állnak a textúrák. Ha ezen is túlestél, mert hát végül is miért ne mutatnál fejlődő tendenciát, tanuld meg használni az anyagokat, a fényeket, és magát a render engine-t, amit használsz (ha már max, akkor az első körben legyen a Mental Ray), és aztán kezd el nyomkodni az F9-et. Hajrá!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Ha minden jól ment volna most egy házat hoztam. Volna. De mivel az egész úgy ahogy van (2 heti munka) egy fagyás során elveszett, szóval csak egy hangszórót tudok nektek bemutatni, amit ma készítettem el. Elég lowpoly (~150), de szerintem elég jó ahhoz, hogy megmutassam. Referencia (a modell ugyan ez, csak a textúrája lett más, mert ilyen textúrát nem találni a neten):
trust_mica_21_speaker_set.jpg
És a modell:
8481022091_www.kepfeltoltes.hu_.png
7432316322_www.kepfeltoltes.hu_.png
Wire hálós:
7386256983_www.kepfeltoltes.hu_.png
83829494_www.kepfeltoltes.hu_.png

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...4950515253...62»