«1...4748495051...62» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Az a nagy baj, hogy nem ertek az ilyesfele modellezeshez... :(
Akkor miért szólsz hozzá? :) Láttam a törölt hozzászólásod is (igen, moderátorként ilyet is tudok), és ha tudod, hogy szóvátettem azt is, hogy az igénytelen modellek mellett olyan post se szülessen, ahol hozzá nem értő fikáz, akkor te miért nem kerülöd messze a témát? :)

Egyébként, mikor megláttam a fegyvert, jót nevettem rajta, ritka, hogy ennyi kreativitás szorul egy modellbe :) MP-G36 ... Grat hozzá, tényleg kiváló ötlet. Finomítani lehetne még rajta, de engem személy szerint az a kép, ahol zoom-al lősz, meggyőzött, a textúra is kellően hatásosan van megcsinálni. Hasonló elvetemültségek jöhetnek, de azért legközelebb foglalkozz picit többet vele! ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Arra kérnék választ, hogy miért más a textúra a játékban és a wings-ben...
egyébként szép.
Erre az a válasz, hogy az MPG textúra mellet van egy MPGEM amit át kell variálni, hogy olyan legyen a textúra, mint a programban. Többet és se tudok.
Akkor miért szólsz hozzá? :) Láttam a törölt hozzászólásod is (igen, moderátorként ilyet is tudok), és ha tudod, hogy szóvátettem azt is, hogy az igénytelen modellek mellett olyan post se szülessen, ahol hozzá nem értő fikáz, akkor te miért nem kerülöd messze a témát? :)

Egyébként, mikor megláttam a fegyvert, jót nevettem rajta, ritka, hogy ennyi kreativitás szorul egy modellbe :) MP-G36 ... Grat hozzá, tényleg kiváló ötlet.
Köszönöm :)

Felhasználó
11 éve
egész jó csak nagyon hasonlít az x72-re (szinte ugyanaz)
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Ha ez nagyon hasonlit ahozz a foshoz akkor te nyelvtan tanár leszel.
Simán mehetne az igazi helyett.

Felhasználó
11 éve
A célzó ne legyen ilyen halálpontos (az eredetin se az), egyébként jó és kreatív :D

Felhasználó
11 éve
Olyan mint egy kék farönk mikiegeres herékkelfülekkel, szóval kreatívnak, vagy szépnek azért nem nevezném, de legalább működik a játékban és a többieknek tetszik.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Itt az új verziója a MiniX62-nek remélem jobban elnyeri a tetszéseteket (mindegyik az eredeti X72 modelljéből származik) (270 polygon) :
Stickman_Warfare_2012.12.26._10-33-51_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2012.12.26._10-33-36_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2012.12.26._10-33-31_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Screenshot_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Screenshot3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Screenshot2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve által


Moderátor
11 éve
Na-na. Egy jó ötlet után ne kezd el ontani magadból a marhaságot ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Utóbbi 1-2 napban dolgoztam egy kicsit a fegyverügyön és hármat megvalósítottam a listáról is, ahogy tudtam.Mindegyik modell olyan 3-450 poly között van. A célzás a játékban elég működő képes, bár a gitárnál még megoldatlan.
Ez egy szilveszteri x72 kiadás megsózva egy kis keleties-kínai csillámmal.
2vj7ts3.png
Ez itt egy portalgun viszonylag "élethű", a felső kampójával lehet célozni.
(a felső kép óta kicsit változtattamm, az alsó kép újabb)
207uvix.png
343t2er.png
Ez a rakétavetőm, ez is rajta volt a listán, ha azt mondjátok, hogy érdemes, akkor le tudom faragni róla kb a felét, meg csinálok hozzá textúrát.
r2kok5.png
Ez pedig egy gitár, amint látjátok 2 változatról van kép, a különbség csak ~30-40 plusz négyszög a kettő közt.
15hjwhk.png
(ui.: bocs az 5 oldalnyi hosszúságért)
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
Gitárra férne még poly, elviselné a játék. Ugyanez igaz a portal gunra is, elég darabos, plusz a fehér részeket is fel lehetne dobni, ha más nem, fake specularral (darajzolod). A rakétavetőt meg textúrázd fel, érdekelne.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...4748495051...62»