«1...4041424344...62» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Egy "pisztoly" nemigazán illeszkedne a stick kezébe. Inkább csinálj puskát.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Például egy ilyet, duplán elfogadnék MPG-nek! (bár ahogy nézem kvadnak inkább elmegy kis átalakítással)
QE9AUEtvAwMAAl4cEAVR

Legutóbb szerkesztve csabika555 által


Moderátor
11 éve
O104987.JPG (a nevét most ne nézzétek) ez szerintem egész jau
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Hecotr te pherverz, egyébként ez mehetne MPG amit én találtam az Kvadnak és még 2 a tech fegyókhoz... és voilá van egy vízipisztoly pekidzs (Alias Matolcsy)

Felhasználó
11 éve
Szerintem meg ez lenne jó viziPUSKÁnak :D



Mert? Én csak tanácsoltam vizipuskát.;D Amúgy aki nem jött volna rá, a kettőspontdére kell rákattolni.
|
|
|
\/

Legutóbb szerkesztve HazardouS által


Moderátor
11 éve
Szerintem meg a rossz topikban offoltok már pár oldal óta.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Az eleje egy picit hasonlít a quadra, de nekem tetszik. :)

Moderátor
11 éve
Ne mondjátok, hogy most ezt a topikot kezditek el teleoffolni, könyörgöm ... Nem véletlenül lett lezárva a korábbi is. Kértünk már milliószor titeket, hogy ne szóljatok hozzá, amihez nem értetek. Már pedig ezen a fórumon fél kezemen meg tudom számolni, hogy ki ért a modellezéshez (a fél kéz pedig nem a kettőnek a fele).

Egyébként Treb. Ez egy motorblokknak néz ki. Ami nem baj, csak valahogy fura. Ha ezt noobnak akarod, akkor gondolj bele, hogy valszeg a régi effekt nem lesz lecserélve, csak a modell (bár ezt egyeztetni kéne a többiekkel), tehát nem biztos, hogy ez a kialakítás jó lesz. Textúrára pedig fordíts időt, mivel azzal a tök gagyi modelleket is fel lehet dobni. Amint van rajta normális textúra, visszatérhetünk rá.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Szerintem jó a sárga és ha kivitelezhető akkor olyat lehetne csinálni hogy a végétől (ahonnan a stickman fogja) elkezd töltődni egy piros csík amikor meg már teljesen piros kilövi a lövedéket. Csak csicsa. :D
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Szerintem X72 helyére jobb lenne mert hozza a fílinget. Nekem egyébként a sárga fekete tetszik csak meg kéne még spékelni néhány színnel. (kivéve a "dugattyúkat")
Amúgy meg tetszik.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!
«1...4041424344...62»