«1...3334353637...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Akkor én most leszek pofátlan és azt állítom magamról, hogy értek hozzá.
Ez az egész "épület", hogy jött ki neked majdnem 2k polyba? Látom én, hogy nagy az összevisszaság, meg, hogy agyatlanul mindent Copy-Paste-oltál, meg Smooth-olgattál, de még így is kissé érdekes. Látszik, hogy vannak helyek, ahol össze vannak csúszva lapok.
Viszont ha úgy tekintek rá mint épületre, akkor csak annyit látok, hogy van 12 oszlop amin van egy viskó féleség(rohadt vastag falakkal). Ha jól látom a tetejére nem is lehet felmenni. Játék szempontjából pedig szvsz használhatatlan.

De fel lehet jutni.
Az ajtó felé direkt azért néz egy kép,hogy látható legyen az a kis rész. 3 láda van lépcsőzetesen,mellette egy függőleges deszka(vagy valami olyasmi) és onnan fel lehet ugrani,még ott bennt menni is lehetne csak arról nem csináltam képet
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Na csak hogy legyen itt valami, gyorsan csináltam egy ilyen 5-10 perces delfint:D
ifpk5u.png
Szerencsétlen kicsit úgy néz ki, mint egy utasszállító, már csak néhány ablak hiányzik róla:)
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Elit
11 éve
Referenciaképet nem a fogyatékos delfinek egyesületének honlapjáról kéne szerezni. Amúgy meg, ha elismerten csak összehánytad, akkor nem kéne itt megosztani...

Felhasználó
11 éve
Igazából nagyjából így néznek ki a delfinek(alakra, meg arányra), csak az orra meg az uszonyai sikeredtek kissé műanyagra.Egyébként meg ez a korai próbálkozások és egyébként is elbírja a fórum:D.

Na jó, ha már feltettem, valakinek van ötlete, hogy mit lehet tenni az ilyen 'bőrkinövések' ellen, mint pl ennek a szeménél?
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Elit
11 éve
Na jó, ha már feltettem, valakinek van ötlete, hogy mit lehet tenni az ilyen 'bőrkinövések' ellen, mint pl ennek a szeménél?
Máskor használj extrude-ot, ne move-ot.

Felhasználó
11 éve
csináltam egy Killzone Játékból való M82-t picit átterveztem így a "reddot" másmilyen lett a főleadó rácsot pedig levettem róla. remélem jó lett.
killzonegun_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Hát ezt gondolom ugyanúgy kéne használni, mint az MP5-t, szóval nem hiszem, hogy sok értelme van... :D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
de a holo az menne amúgy nem mp5 hanem m4 mert ez feltűnően gépkarabély :d Ha érdekel valakit akkor feltöltöm drop box ra a modolt alap játékot és kipróbálhatjátok a fegyvert. amúgy köszönöm a jó kritikákat. (érdekelne valakit egy Mac 10 es az mp5 helyére?)
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
igen a szín nekem se tetszik de a killzone-ban is ilyen színű és mivel azt használtam textúrának ezért ez lett belőle. egyébként tényleg gránátvető de a első markolat olyan vékony hogy csak így tudja a stick a kezében és nem a keze fölött tartani fent a képeken látszik egyébként lehet hogy a cső részt le veszem és akkor markolat.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Mint azt Treb is írta, semmi értelme nem volt lemodellezni a gránátvetőt, mert a játékban nem tudod használni. Csak időpocsékolás volt :)
«1...3334353637...62»