«1...2930313233...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Itt egy magnum sniper:
kép 1
izu57n6infksdbz1c85d.jpg
kép 2
h5r2et2251rpo8595j60.jpg
kép 3
b6ssz7aco87b673fd5wj.jpgkép 4xr4dazjumk7e3e68kcbs.jpg

A hozzászólásokat várom!

Felhasználó
11 éve
Nekem tetszik. :D
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
itt egy steyr aug:

kép 1
awama5pi70yoy1ricahb.jpgkép 2nbgua0c6fvc2f0wqin9y.jpgkép 3ld0k7rjdgjupkmaztdsx.jpgkép 4k6mqr1qtlz7pujwfajf0.jpg[img][/img]

Moderátor
11 éve
A geometria nem a legszebb, de első próbálkozásnak mindenképp pöpec. A második fegyvernek viszont nem igazán értem, miért olyan a csöve, amilyen, ha linkelnél képet a referenciáról, megköszönném, mert nekem nem rémlik, hogy bárhol lenne ilyen.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Sadypisten küldök majd képed de azt elmondom először hogy a steyr aug a bullpup (tár a tusban) rendszerbe tartozik. szóval min 6 fajtálya van! a1, a2, a3... változatok!

Itt az átalakított csövű steyr aug a1
l5br3likd12iljasuwsd.jpg
wv0qkx3b25aqkm8mj4pl.jpg

Moderátor
11 éve
Az, hogy bullpup, nem azt jelenti, hogy lenne hat fajtája. Sőt. Egyébként pedig egyik modellnek sincs ilyen csöve a valóságban, és igazából semmi értelme cifrázni. Aug-ból pedig igen-igen sok típus létezik, ha utánanézel, nem csak az A jelzésűek. A bullpup rendszernek amúgy semmi köze ahhoz, hány változat készül, viszont újabban szeretik azon előnye miatt, hogy a tusba kerülő tár miatt lerövidül a fegyver, ezért sokkal szélesebb körben alkalmazható, szűk helyeken jobban bevethető.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Ha a Magnumot a játékban szeretnéd látni, akkor nem sok esélyt látok rá, mivel a játékban csak automata, valamint félautomata fegyverek vannak. Nem hiszem, hogy Admin leprogramozná, hogy minden lövés után felhúzza a fegyvert a Stickman. Bár a felhúzókart se látom a fegyveren, tehát, ha nem is szántál rá, akkor az elöbbi monológomat ne is vedd figyelembe. Egyébként, le a kalappal. Első próbálkozásnak egész jó.

Felhasználó
11 éve
Hát úgylátszik hogy nem tetszenek a modelljeim de itt az aduász egy M60:
hc9dp7apvt7q6koubaaf.jpg
jov68l6gxm9rkd22khgf.jpg
sjairnqqeal5sbzsxt88.jpg
2lphcrpkz1uoo7nwcqms.jpg[img][/img]

Felhasználó
11 éve
Nekem nagyon is tetszenek.
Ahogy Sapy is mondta első próbélkozásnk pöpec.De ha jobban kiismered majd a Wingset már nem a pöpec szót fogják használni

Felhasználó
11 éve
Ez eléggé netről szedett gyanús nekem, főleg az előző kettő után.
«1...2930313233...62»