«1...2627282930...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Akkor hogy tisztán értsd:
Átméretezésre felejtsd el a scale-t. Vili?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Téves. Átméretezni (ha tényleg így egy az egyben kell az egész modellt), mi mást használnál, mint a Scale-t? Amit írtam egy tengely mentén való torzításra értendő, ahol is hiába lesz meg mondjuk Y tengely mentén a megfelelő méret, a végén (most ismét csak a lépcsőhöz visszatérve) az arányok tönkre fognak menni.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Üdv!
Az én modellem egy szoba lenne.
Az Ajtóba lépve egy szoba tárul elénk.Ahogy tovább haladunk és elnézünk jobbra, találunk egy kis széket és egy rácsos ágyat.Ha kicsit előrébb toljuk magunkat szembesülünk az íróasztallal amin van egy füzet.Ezután találjuk meg a Foteltamivel szemben van egy lapmonitoros TV.
A házról készítettem több rácshálós képet
,amiket a következőkben tudsz elérni:

A ház fentről,ráccsal--
A ház kintről rács nélkül--A ház kintről rácsokkal
És még a biztonság kedvéért csináltam egy képet amit annyira behálóztam láthatóvá amennyire tudtam.
egyenlőre ez van,és lehet hogy később hozzászerkesztem ehhez a textúrás fajtát,persze csak ha veszem a fáradtságot megcsinálni a textúrákat :)

special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Ez még egy rossz viccnek sem elég...

Felhasználó
11 éve
Nyugalom még folytatom,a következőbe nvalószínűleg egy ház lesz belőle textúra nélkül ;)
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Moderátor
11 éve
Amelyiken véknyabban a vonalak, ezáltal átláthatóbb a mesh. De hidd el, Kléni nem mondott hülyeséget, ez ebben a formában egy rossz vicc. Komolyan mindent egymásból extrudálgattál ki?!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nem. Az egész egy kockából lett.Csak az ágy rácsait exeltem meg az íróasztalnál lévő széket.a fal meg azért olyan érdekes mert véletlenül megnagyobbítottam meg ilyenek és már nem sikerült visszacsinálnom valamiért,stb.A következőre ha feltöltök egy ebből kialakított házat majd aminek színesek a falai az megteszi?
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Moderátor
11 éve
Nem. Nagyon nem teszi meg.

És épp erről beszéltem, hogy egy kockából csináltad. Iszonyatosan ostoba megoldás, elvi tévedés. Gondold át még ezt az egészet, aztán kezd elölről.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Mit javasolsz?A lapot?

Illetve ezek szerint hogyan kapcsoljam össze az elemeket?:D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Olvass tutorialokat, az alapján tanuld meg a modellezést. Majd akkor mutass munkát, ha már lesz mit mutatni.
«1...2627282930...62»