«1...2324252627...62» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
fox_vadász. Itt senki nem "fikázott agyon", csak építő jellegű kritikákat adtunk. Például egy víztoronynak a feljárója nem kívül kel legyen és nem ekkora nagy. De ha te ilyesmin be sértődsz és fikázásnak veszed, akkor sajnállak.

Hidd el. Én is így kezdtem régen, de nem csak azokat a válaszokat vettem figyelembe, amiben kívülállók akik csöppet sem értenek a modellezéshez meg dicsérnek, hanem azokat is, amikben olyanok szólnak hozzá a modellhez, akik már konyítanak is hozzá valamit és ténylegesen megmondják mi a probléma és mit kéne javítani rajta.

elnézést ingerült voltam

Felhasználó
12 éve
engem érdekelne sadypisten véleménye a munkáimról mivel én ezzel már behatóbban és hosszútávon szeretnék foglalkozni.
Azt én is tudom hogy a munkáim nem ütik meg még azt a színvonalat ami a játékba kéne de szeretném ha a jövőben elérnék.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Moderátor
12 éve
Vannak dolgok, amikhez nem véletlenül nem szólok hozzá. Felesleges. Oktatóanyagot találtok a neten, használjátok, amihez érdemes, ahhoz hozzá fogok szólni. A pocsék munkákat nem méltatom, majd ha lesz valami értékelhető, akkor arról beszélhetünk. Addig is tanulj, fejlődj, alkoss.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Itt van két modell, amibe már több energiát fektettem:
Ez Milkshapeben készült(Half-lifeos szerkesztő), nagyjából fél éve, de sajnos máig befejezetlen:
2utgp6r.png
2079don.png
2a6jp5z.png
Ezt pedig most készítettem a fülhallgatómról:
15ewoxg.jpg
iypsvs.jpg
15oyque.png
9zn9l2.jpg
y074k.png
ndjx5c.png
sajnos a képek elég nagyok lettek
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
12 éve
szép bár az uzi csövén as textúra nem tetszik

Moderátor
12 éve
Szepek,de az uzira raferne egy attexturazas,illetve a felhuzokar is kor alaku,a celgomb tartalmazza a tusket is.Ha direkt csinaltad igy mert ugy nem tudnad jol megoldani akkor nem szoltam.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
@andris
még ezeket akarom valamikor befejezni
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
A fülhallgató tetején van egy kis hiba de amúgy jó lett.

Felhasználó
11 éve
próbálgattam a wingset és egy borospince (kötőjel) modern emlékmű jőtt össze (nics befejezve)
felülről:
borospince3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
oldalról:
http://kepfeltoltes.hu/view/120610/borospince_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
elölről:
http://kepfeltoltes.hu/view/120610/borospince2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
és az a wire vagy mi...
borospince_wire_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
öhh vannak benne furcsa dolgok ............az oldalnézetben a modell tetején az mi?
«1...2324252627...62»