«1...2021222324...62» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Nem direkt. Kikapcsoltam a reflectiont és a speculart is a padlón, tehát nem tudtam kiküszöbölni. Az a tippem, hogy a GI természetéből ered, ráadásul a GI szorzója is 1 helyett 4xesre van állítva, nem a legszebb megoldás.

Moderátor
12 éve
Feltéve, hogy a mintázat ilyen az eredetin, nekem tetszik. :)

Moderátor
12 éve
Sejtettem >< az az egy dolog sántít szerintem a modellen.

Felhasználó
12 éve
Egész klasz lett szerintem.Hasonlit az igazihoz szerintem de nem baj.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Ha arra gondolsz, hogy az agyon nincsenek lyukak és nincsenek befűzve rendesen a küllők, akkor igazad van, de sehogy sem tudtam megoldani úgy ahogy kell.
Mivel fekete nem is látszik hogy nincsenek lyukak.

Felhasználó
12 éve
csináltam egy modellt, aami szerintem a legjobb tőlem eddig, egy stickman lábizzadás fc arena! van wire!
b_f__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ered_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
987832244n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
stadion_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
tv_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
wire_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Két kisebb modellem, ami tényleg ebbe a topicba tartozik:
Eléggé színes a hogyhívják "játszótér" :P
A hút meg furcsa, nem igen láttam még ilyen téglából építettet, főleg nem kerek téglatestekből. Beton textúra szerintem jobban passzolna oda, Kicsit lehetne nagyobb a vödör, a kút nagyságához képest kicsinek tűnik.

Felhasználó
12 éve
ezek azok a munkáim amiket már be tettem modba és a klántársaimmal együtt már ki is próbáltuk (a véleményük az hogy jó)
p_ly1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
p_ly2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
p_ly3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
12 éve
Az első az tetszik, de hogy ha azok falak, akkor elég vékonyak, a másodiknál furcsa a textura.
a falak a játékban elég vastagok (leget rajtuk sétálni) a textúrát meg javítom csak az a baj hogy az még egy gyengébb munkám :(
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
12 éve
nagyon jók lettek szerintem.
A játékban is szívesen látnám.
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33
«1...2021222324...62»