«1...1617181920...62» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Nem feltétlenül kell felrakni minden rendeképet, még ha jók is. :P
Egyébként ez a szék eléggé nagyon furcsa, nem passzol az asztalhoz se.

Felhasználó
12 éve
Na csináltam egy gun bázist. Ha valami nem méret arányos akor mondjátok meg hogy, hogy javithatnám. Ki na itt vanak a képek:
scaled.php?server=821&filename=modelem.png&res=medium
modelemb.png

kritikákat kérek. Texturázni nem tudok.
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Felhasználó
12 éve
Nekem tetszik :)

Felhasználó
12 éve
köszi Sheriff
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Felhasználó
12 éve
ez igaz. de nem tudom hogyan finomitsam,szebitsem,fejlesztsem
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Felhasználó
12 éve
Szerintem is jó :DD
HA első próbálkozásod akk király vagy :D

Moderátor
12 éve
Ez a modell határozottan rémes. Bár az alapkoncepció nem rossz, a kivitelezést nagyon elrontottad. Minden külön-külön cube-okból áll. Ezt így nem szabad. Semmit nem csináltál, csak lepakoltál cube-okat, átméretezted, és úgy hasraütésszerűen egymás mellé pakoltad. Ez nagyon rossz módszer és nem a járható út, akármit is szeretnél modellezni. Csináld meg ugyanezt, de használd a Wings egyes funkcióit (extrude, hidd el, csodákat tud művelni), aztán visszatérhetünk rá. Addig viszont értékelhetetlen.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Csináltam egy börtönt ami nagyon egyszerű! Ennyi!
Ja és tudom SketchUp, de valahogy nem tudom átlátni a wingset, meg az a bajom vele hogy komplikált, és hogy angolul van, pedig valamit, én is konyítok az angolhoz. A wingsbe még egy normális modellem se volt, főleg textúrával!
000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
00000000001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
82828982722_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
_ga_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
wire_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Végül: Azért csinálok modelleket SketchUp-ban, mert értem, és át is látom, és nem bonyolult!

Moderátor
12 éve
Wingses problémához: Tutorialok. Nem hülyeségből vannak csinálva.

Másrészt: Te láttál már életedben valaha is börtönt? Mert ez minden, csak nem börtön. A textúra rémes, hogy őszinte legyek, és ilyen ágyakat se láttam még, nagyon keskenyek és még magasak is. Ilyenről elég fájdalmas éjszaka leesni. A székek is 1 méter magasan vannak, ekkorákat max. bárpultoknál látsz, azt se ilyen formában. Az asztal is aránytalanul kicsi. Az a hosszú "rácsozott" (ha jól látom fából van) ablak is erős DAFUQ érzést kelt.

Fogadj meg egy tanácsot. Nézegess körbe Sapi blogján (http://sadypisten.blog.hu/), vagy a stickblogon (http://stickman.blog.hu/) tutorialok után Wingshez. Én se vagyok egy nagy modellező, de a legalapabb dolgokat ezekről tanultam.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
Egy picit túl can méretezve, de jó lenne látni egy fotót is a tárgyról. A klozet papíron valami nem stimmel a textúrával. Plusz szerintem az ilyenekben nincsen bent szőnyeg, főleg nem ilyen csicsa (kaleidoszkóp ::)).
«1...1617181920...62»