«1...1415161718...62» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Cube, cylinder, cube, extrude, cube, scale, cone, scale.

Az igénytelenség netovábbja. Nem csak az a baj, hogy elképzelésed sem volt (az még talán-talán volt is, erősen durva LSD fantáziával valami silótelepet bele lehet látni), hanem hogy nem tervezted meg, plusz gyakorlatilg semmi modellezési tudásod nincs ahhoz, hogy elő tudj adni épkézláb formában bármit is. A belső tér hiányát én nem hozom fel (anélkül is lehet jó modellt készíteni), viszont az tény, hogy csak random pakoltál le mindent anélkül, hogy bármit is ki tudtál volna belőle hozni
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Csináltam egy kis házikót, pár dobozzal. A tetőre fel lehet ugrálni. 126 poly, elég egyszerű de jól néz ki (szerintem):

p1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

p2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

p3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A tető érdekes lett, de nem tudtam szebbre csinálni.
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
Mert nem tudtam eldönteni milyen textúra kéne oda.
xgulssetau5bw90hen2d.png

Moderátor
12 éve
Határozottan jó, első próbálkozásnak mindenképp. Lehet példát is venni róla azoknak, akik igénytelenkednek itt össze-vissza :)

Ami bajom van nekem vele (persze a kék tetőn kívül), hogy aránytalan. Nem tudom, mi alapján modellezted, így kicsit nehéz is ezt megállapítani, de egy épülethez képest az arányok határozottan nem stimmelnek. Ha pedig saját kútfőből, akkor nézz picit utána ennek-annak (épületeknél falvastagság, magasságok), és utána modellezz. Kíváncsian várom, mi sül ki abból, ha komolyabban belevágod magad ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Köszi :)
Igen, a falak kicsit vékonyak lettek :/ De a magassággal mi a baj?
Am nem szeretek "másolni", inkább saját fantázira építek ;)
xgulssetau5bw90hen2d.png

Moderátor
12 éve
Saját fantáziára akkor kezdj építeni, ha már megy a másolás hibátlan minőségben.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Sziasztok!

Csináltam a sajtálnának egy medencét, az etetőnek van egy külön emelvénye. (A sajtbálnákat paintbe rajzoltam úgyhogy nem lettek valami jók!)
0000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
000000000000000000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
8944504901_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10898100802222_www.kepfeltoltes.hu_.jpg




Felhasználó
12 éve
A rámpa nem rossz.. A paintot pedig felejtsd el..
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
mmmh.... kreativitás az van benned de... hogyismondjam:

A textúrát leszámítva tetsuik de egy kicsit semmitmondó
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Moderátor
12 éve
Szépen, vagy csúnyán? Mondom szépen. Felejtsd már el azt a kibaszott Sketch Up-ot. Ettől eltekintve tényleg kreatív, de gyakorlatilag nulla.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...1415161718...62»