«1...1314151617...62» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
6db képet töltöttem fel mert mindíg arra törekszem hogy a legtöbb szemszögből megmutassam a modellt, volt köztük wire is, csak miután már egyszer le lettek törölve most nem töltöttem fel újra mind a 6-ot csak ezt az egyet. Amúgy köszi megfogadom a tanácsaidat, és az arányokra nagyon megpróbáltam odafigyelni :)
nkYui.png

Moderátor
12 éve
A kipufogó a hátsó kerékből jön? Érdekes. Hogy áll a kormány? Elég kényelmetlen lehet rajta a fogás ... Plusz úgy tűnik, mint ha fél úton meguntad volna, teljesen kidolgozatlan. És ne poénkodj, pláne, ha rossz az, amit csinálsz, és még a poén is pocsék.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Csináltam egy jóval jobb templomot, mint az előző, itt nincsenek papírfalak, meg felismerhetőbb a haran, és játékbeli textúrák vannak rajta!
De a bizonyíték a képen látható:

1.) jobb1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2.) jobb2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
3.) jobb3-_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4.) jobb4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg padok
5.) jobb_tmi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg wire

Moderátor
12 éve
Zubrigony. Nem lett sokkal jobb :)

Mac_kapitány, lényegesen jobb, mint a korábbi. De felejtsd el a Sketch Up-ot :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Mac kapitány az elozonel jobb, de kicsit aranytalan. A sketchupban hogy lehet sima feher hatteret csinalni? Egyebkent a jatekbeli texturak is santit. Alakits az aranyokon azt majd lehet, hogy lesz belole valami. Nem tudom, mondjuk most csak atemplom inspirál?
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
csináltam egy szennyvíz tisztító telepet, az autót nem én csináltam, nem is valami jó az épület, meg egyszerű. Tudom szkecsáp, de még ismerkedem a wings-el.
v_zes1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
v__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
wire_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Moderátor
12 éve
Te még életedben nem láttál szerintem szennyvíztisztító telepet, ha erre rá mered fogni, hogy annak készült :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Naeszt nem szennyivtisztito telepnek kellet volna nevezned hanem medencenek mellette egy csuztas haz es egy warehousos kocsi.
Nem mint ha bármi beleszolasom lenne de szerintem ez atema nem erröl szol.
Es sokakkal ellentetben nekem nem a sketchuppal van a bajom, szerintem azzak is jól lehet dolgozni.
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
na elkészült "normálisra" a modelem kritikákat kérek:
scaled.php?server=194&filename=modelem5b.png&res=medium
scaled.php?server=11&filename=modelem5c.png&res=medium
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Moderátor
12 éve
A modell semmitmondó, előbb modelleztél, mint, hogy lett volna egy jó ötleted vagy elképzelésed legalább egy alap épületről. Tehát a modellnek nem csak játszhatónak kell lennie, de valamit ábrázolnia is kellene. Ezen túl gondolom nincsenek belső terek a tömbökben. A dobozok véletlenszerű elhelyezése is az átgondolatlanságra utal.
«1...1314151617...62»