«1...1213141516...62» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Őszinte leszek, innen hirtelen törölném az utolsó két oldalt. Első körben az igénytelen sketchup-os modellek miatt, második körben pedig azért, mert egy érdemleges, hozzáértő kritika sem született. Treb látja egyedül a hozzászólók közül relatíve reálisan a dolgokat. Ezekben a modellekben semmi bonyolult nincs, ráadásul egy a Stickman számára használhatatlan programban készültek. Félreértés azonban ne essék. A Sketch Up egy nagyon jó program, de nem fogtok vele játékba modellezni. Szimplán nem arra való. Ha mégis ezt szeretnétek, akkor szokjatok le róla, kezdjetek olyan progikat használni, amikből lehet a játékba modellt tenni, és könyörgöm. Szokjatok le arról, hogy igénytelen első próbálkozásokat postoltok (a topik címe sem első próbálkozások, hanem koraiak, az elsőkre senki nem kíváncsi, azok mindig igénytelenek), arról meg pláne, hogy ezeket az igénytelen munkákat magasztaljátok egymás közt. Vagy várjátok meg a hozzáértők kritikáit, vagy tegyetek le ti is valamit az asztalra, ami alapján elhisszük, hogy tudtok értelmes kritikát megfogalmazni a témában (ilyen Hector, újabban Treborida, engem Speedgamer is kezd meggyőzni, és természetesen jó magam - a többieknek ne higgyetek).
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Márnem azért én nem használtam a warehouset és vki itt azt mondta, hogy lehet a játékba csinálni sketchuppal.
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Lécci!!! Valaki mondja már meg hogy az előb feltettem egy modellt és most miért lett letörölve??????
nkYui.png

Felhasználó
12 éve
Azon kívül, hogy 4 szabálypontot is megszegtél, még az előző oldalon lévő "modell" szintjét sem üti meg, valamint párszor már el lett pofázva (az előző oldalon szintén) hogy 5 perces munkákat ne tegyetek fel. Ha textúrázni, tervezni, modellezni, gondolkodni nem volt időd, feltölteni se legyen.

Felhasználó
12 éve
ja bocs, szerintem bőven megüti az eddigi modellek szintjét de ha nem is üti meg akkoris feltehetném mert egy modellem és ez egy korai próbálkozások téma, amúgy nem 5perces munka nem kevés idő volt mire megcsináltam....ja és ha letextúrázom akkor azonfelül miket szegtem még meg?
nkYui.png

Felhasználó
12 éve
Ki vagy te itt, hogy TE a semmi modellezési tudásoddal elbíráld bárki (még a sajátodat is beleértve) "munkáját"??
Két perc alatt összebaszok neked olyant és hidd el, fél órát sem wings-eztem életemben.. Ezek szerint egy órát sem töltöttél azzal, hogy nézz körbe valamiféle értelmeseb tanács után az interneten, nem hogy egy nyamvadt tutorialt megcsinálj...

Ezek után pedig igen is, hogy nyugodt szívvel töröljük a sz... szemetedet..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
A-Titkos:
A sketchup, mint a neve is mutatja, paradicsomszósz ami elég kis méretű (azaz S-es kecsöp), a viccet félretéve:
jó modell első modell "A-Titkos", de ebbő la programból nem lehet a játékba konvertálni, ahhoz pedig hogy Alex betegye a gameba 10x-er ennyi kéne (nem szépségben, hanem mennyiségben...

Fuuu:
Te se skechuppal próbálkozz, kezdjetek wingsel, ez elsőnek bonyolultnak fog tűnni, de ha ránéztek a 3DS Maxra, esetleg a Cinema 4D-re akkor rájössz hogy milyen "egyszerű".
a modelled pedig NO COMMENT, vagyis de inkább kommentálom:
-az hogy pár négyzetet és pár warehouse-os cuccot egymásba nyomsz az NEM teljesítmény!

Már bocs de fél óra alatt hoztam össze és lehet konvertálni a Proval a játékba is.

Moderátor
12 éve
Őszinte leszek, innen hirtelen törölném az utolsó két oldalt. Első körben az igénytelen sketchup-os modellek miatt, második körben pedig azért, mert egy érdemleges, hozzáértő kritika sem született. Treb látja egyedül a hozzászólók közül relatíve reálisan a dolgokat. Ezekben a modellekben semmi bonyolult nincs, ráadásul egy a Stickman számára használhatatlan programban készültek. Félreértés azonban ne essék. A Sketch Up egy nagyon jó program, de nem fogtok vele játékba modellezni. Szimplán nem arra való. Ha mégis ezt szeretnétek, akkor szokjatok le róla, kezdjetek olyan progikat használni, amikből lehet a játékba modellt tenni, és könyörgöm. Szokjatok le arról, hogy igénytelen első próbálkozásokat postoltok (a topik címe sem első próbálkozások, hanem koraiak, az elsőkre senki nem kíváncsi, azok mindig igénytelenek), arról meg pláne, hogy ezeket az igénytelen munkákat magasztaljátok egymás közt. Vagy várjátok meg a hozzáértők kritikáit, vagy tegyetek le ti is valamit az asztalra, ami alapján elhisszük, hogy tudtok értelmes kritikát megfogalmazni a témában (ilyen Hector, újabban Treborida, engem Speedgamer is kezd meggyőzni, és természetesen jó magam - a többieknek ne higgyetek).

Írtam tegnap egy ilyet. Úgy látszik, baszott elolvasni a kedves nagyérdemű. Fogjátok fel végre, hogy ide olyasmit töltsetek fel, ami nem az első néhány, értékelhetetlen munka (nekem is azok voltak a korai munkáim), hanem olyan korai modellek, amik már a vállalható szintet képviselik.

ja bocs, szerintem bőven megüti az eddigi modellek szintjét de ha nem is üti meg akkoris feltehetném mert egy modellem és ez egy korai próbálkozások téma, amúgy nem 5perces munka nem kevés idő volt mire megcsináltam....ja és ha letextúrázom akkor azonfelül miket szegtem még meg?

Pontosan! Bőven megütik az eddigi modellek szintjét, amit ugyanígy visszautasító hangnemben fogadott a modellezéshez kicsit is értők társasága. Rád különösen vonatkoznak az előző idézetben leírtak.


A-Titkos:
A sketchup, mint a neve is mutatja, paradicsomszósz ami elég kis méretű (azaz S-es kecsöp), a viccet félretéve:
jó modell első modell "A-Titkos", de ebbő la programból nem lehet a játékba konvertálni, ahhoz pedig hogy Alex betegye a gameba 10x-er ennyi kéne (nem szépségben, hanem mennyiségben...

Fuuu:
Te se skechuppal próbálkozz, kezdjetek wingsel, ez elsőnek bonyolultnak fog tűnni, de ha ránéztek a 3DS Maxra, esetleg a Cinema 4D-re akkor rájössz hogy milyen "egyszerű".
a modelled pedig NO COMMENT, vagyis de inkább kommentálom:
-az hogy pár négyzetet és pár warehouse-os cuccot egymásba nyomsz az NEM teljesítmény!

Már bocs de fél óra alatt hoztam össze és lehet konvertálni a Proval a játékba is.
Már bocs de fél óra alatt hoztam össze és lehet konvertálni a Proval a játékba is.

Rád meg aztán végképp. Leírtam, mire való a Sketch Up. NAGYON jó program, vizualizációra, látványtervezésre. De játékokhoz elégtelen a tudása, plusz warehouse-os modellekkel a helyedben nem villognék. Volt már erre példa (bár az sajátnak állította be), nem igazán örültünk neki. Csak saját munkák kerüljenek fel a fórumra, ahogy már erre is kitértünk jó párszor.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
külön köszönöm sadypisten hogy megemlítettél. Egyébként én nem akartam itt ekkora felháborodást kelteni, és amit sadypisten idézett, azt is már elolvastam korábban, ahogy majdnem az egész fórumot. Szerintem a modellem megütötte azt a szintet amivel erre a Korai Próbálkozások topicra fel lehet kerülni. Egyébként nem 5perc meg nem is 10volt amíg ezt összeraktam, egy hibája volt hogy nem volt letextúrázva.....amúgy igazatok van és tanulok a kritikából, próbálkozok tovább hátha egyszer végre sikerül maradandót alkotnom. Amúgy erről a képről próbáltam modellezni természetesen nem ugyanolyat csak hasonlót, vannak benne változtatások mint például a tetőn egy lyuk ahol egy lépcső megy lefelé, vagy az alsó ajtó feletti rész is más:
Bunker005.JPG
és itt a modell:
bunker6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Természetesen nem azt mondom hogy szép lett és hogy felismerhetetlen hogy ez a két épület más más, csak szerintem elfért a korai próbálkozás címszó alatt, de mint az elején írtam nem akarok ezzel tovább viszályt szítani, nekiülök és gyakorlok tovább...
nkYui.png

Moderátor
12 éve
Először is. Ne ekkora képet rakj, mert semmi nem látszik belőle. Másodszor ami ezen a kis képen látszik, hogy csak jó pár primitívet egymás mellé rakosgattál, nem pedig tisztességesen kimodellezted. Ez egészen addig nem is lenne baj, ha hasonlítana a referenciára, de sajnos ez sem jött össze ... Pedig az eredeti igen tetszetős, és ha valaha sikerül ilyen minőségben megcsinálnod (nem tökugyanilyenre, de legalább ilyen tisztességesen), akkor biztos vagyok benne, hogy nem fogsz rossz kritikákat kapni rá. A mostani állapot viszont tényleg értékelhetetlen, pláne, hogy még meg sem tudjuk nézni tisztességes méretben ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...1213141516...62»