«1...910111213...62» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Köszi a kritikát, pont erre számítottam.. ;)

Azért a "pár perc" túlzás, több órát dolgoztam rajta :)
xgulssetau5bw90hen2d.png

Moderátor
12 éve
És mond csak meg, de őszintén. Szerinted ez a munka, amit feltöltöttél, olyasminek néz ki (ne sajátodként tekints rá, hanem elsőre, mi jutna eszedbe), amin több órát dolgoztak? Legyen egy pici önkritikád. Ha valami szerinted is messze áll a vállalható kategóriától, ne töltsd fel, kezd újra, lehetőleg papíron állj neki a tervezésnek (azért túlzásba esni ott sem kell), ott be tudod lőni az arányokat, méreteket, és a végén még akár olyan vállalható munka is kisülhet a dologból, ami bekerülhet a játékba is ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
De basszus ha ilyeneket tudtok csinálni akkor készítsetek már légyszíves épületeket is!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
Nem beszólás, de hány ezer poligon az a kerék? Meg a propeller? Meg.. Dafuq.. Fele ennyiből is megtudtad volna csinálni szépen, volt itt linkelve egy propelleres tutor, az kb 2k poli, nem 200k, mint nálad Oo
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Akkor nézegess pár stickes videót és jöjjön meg az ihleted! (PLS!)
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Moderátor
12 éve
Nem beszólás, de hány ezer poligon az a kerék? Meg a propeller? Meg.. Dafuq.. Fele ennyiből is megtudtad volna csinálni szépen, volt itt linkelve egy propelleres tutor, az kb 2k poli, nem 200k, mint nálad Oo

Pöcörő, ha nem értesz valamihez, ne szólj hozzá :) Szoktál hallatlan baromságokat beszélni, de ez mindent visz.

Treb. A modellhez. Szép munka, de nézz több refit, ugyanis ennek a gépnek közel sincs sem ekkora szárnyfesztávolsága, sem pedig ilyen hosszú törzse. Ennek köszönhette a korban a hihetetlenül jó manőverezési képességét, a vezérsíkok közel voltak, gyorsan lehetett irányt módosítani, és baromi jól lehetett vele elkerülni az ellenség támadását. Ettől eltekintve (mármint hogy marhára aránytalan) nincs vele gond, sőt. Mióta fórum létezik (nem az, a régi is), messze ez a legszebb próbálkozás. Érdemes lenne neked ezzel idővel többet foglalkoznod, akár valamilyen komolyabb progival is.

Látjátok, gyerekek, ilyen, ha valaki komolyan is veszi, amit csinál, nem csak összegányol valamit pár perc-óra alatt, aztán büszkén mutogatja, hogy igen, én vagyok a műmájer!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
még a gépfegyvert "szépen" megcsinálod és szerintem a CODba is betehetnék (ha nem modern warfare hanem old warfare lenne xD)
Magyarul te is azon kölykök közé tartozol, akik nem tudnak arról, hogy a COD-nak volt három része még a Modern Warfare előtt? Congratz.

Az a baj, hogy nem igazán értek a fegyver modellezéshez :/
Ne foglalkozz vele. Ha a játékba szánsz modellt, akkor ne foglalkozz fegyverekkel, azok úgy sem kellenek. Épületekre van szükség, mint content. De azt textúráznod is kell, úgy fogj bele.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Az a progi Wings után elég komplikált lesz. De kezdésnek jó lesz :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Ez igen, szép munka :) Szerintem csinálj egy másolatot és textúrázd le, hogy lássuk mit kell még javítani :)
xgulssetau5bw90hen2d.png

Moderátor
12 éve
a textúrázás néhe tovább tart mint a modellezés bloodisimodo -.-
Csak ha úgy beszélsz hülyeséget, hogy nem értesz hozzá. Állj le, mutass fel valami kézzelfoghatót, aztán írhatsz a modellek részlegbe. Addig viszont bízd a kritikát a hozzáértőkre :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...910111213...62»