«1...910111213...22» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Ha a játékba szánod legyen használható irányzék rajta,mert ahogy ezt elnézem a célgömb csak egy egyszerű V alak.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Az is használható.
( •_•)>/■-■
(/■_■)
tf2023_1182633_sig.jpg

Moderátor
12 éve
Nem hiszem, hogy lehetne vele pontosan lőni.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
Az m82-est ki lehetne venni a listából (Barett .50), vagy erre is vártok új modellt?

Moderátor
12 éve
Annak a helyére mehet egy Gepárd 6-os.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Szerintem érdemesebb lenne előbb egy normális M4-et csinálni, (mert a mostani már elég "idejétmúlt") aztán foglalkozni ilyen extra dolgokkal.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Moderátor
12 éve
Gepard GM6 Lynx Bullpupp semi-auto köhömm köhömm (most én javítalak ki sapy :D)
Még jó, hogy annak a neve GepÁrd M6 Hiúz, mivel magyar fegyverről van szó ... Szóval pöcörő, légy oly szíves, és mielőtt egy ostoba google-s ostobasággal megpróbálsz beoltani, nézz utána a dolgoknak ... De azért még annyit hozzáteszek, hogy a bullpup egyetlen fegyver nevében sem szerepel (mivel ez a markolat és az elsütőszerkezet mögé helyezett tárra utal), ahogyan a semi-automatic megjelölés sem, ami pedig a működési elvét jelöli ...
Szerintem érdemesebb lenne előbb egy normális M4-et csinálni, (mert a mostani már elég "idejétmúlt") aztán foglalkozni ilyen extra dolgokkal.

Ez meg jogos, nekem volt is valahol egy szépen kivitelezett, csak hát annak már nyoma veszett. Majd egyszer talán mégegyszer ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Az M82 helyére még mehetne egy M21,PSG-1 vagy egy M14 EBR is.MP5-re ami illene az szerintem egy MP7/PP19 Bizon/KGP9/UMP45/TDI Kris.
(M4-AMD65,AK63,HK416,Scar-H[mert a H-nak is alig van hátrarúgása,ezért a .308 win úgy érződik benne mint a .223 remington])
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
A kész fegyverekre és a mostaniakra is lehetne esetleg camouflage-t (mert angolul olyan szép szó) csinálni.
eddig sosem olvastam el a hozzászólás végét de ahogy így megláttam (80 év múltán)
a camo az tényleg nem rossz ötlet sztem annak több értelme van mint új felesleges modelleket rakni (ez az én véleményem, nem kell egyetértani)
Lehet hogy megpróbálkozom egyel. szerintetek van értelme?
A kész fegyverekre és a mostaniakra is lehetne esetleg camouflage-t (mert angolul olyan szép szó) csinálni.
eddig sosem olvastam el a hozzászólás végét de ahogy így megláttam (80 év múltán)
a camo az tényleg nem rossz ötlet sztem annak több értelme van mint új felesleges modelleket rakni (ez az én véleményem, nem kell egyetérteni)
Lehet hogy megpróbálkozom egyel. szerintetek van értelme?

Moderátor
12 éve
Elkezdtem modellezni a Gepárd m6-ot, ezeknek a képeknek az alapján. Kérdésem, hogy jó e ez a verzió (ami állítólag a magyar) vagy a gyakoribb kiálló ravaszú és eltérő felépítésű lenne a megfelelőbb a játékba?
Ja, és távcső is lenne rajta.
k271531_Hungarian%20Gepard%20GM6%20Lynx%2012.7x108mm%20_and_%20.50BMG.jpg
k271529_Hungarian%20Gepard%20GM6%20Lynx%2012.7x108mm%20_and_%20.50BMG.jpg
itt van a sima: (a csöve be van tolva a szállításhoz)
k271532_Hungarian%20Gepard%20GM6%20Lynx%20specs.jpg
«1...910111213...22»