«1...89101112...22» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Remélem így elég jól látszódik
edit: a markolat alján is van egy hiba (valami téves művelet lehetett amikor nem figyeltem az egész modellt)
ak47-low-poly-02.jpg
ak47-low-poly-03.jpg

Felhasználó
12 éve
De ilyeneket milyen programmal csináltok?? :/

Moderátor
12 éve
http://stickman.hu/forum/Modellek/Programok

4 topiccal lejjebb van a Modellek részlegben.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
nem olyan szép de gyors munka volt, mivel most sietek, ha rossz megcsinálom "tsiztességesebben"

QEBEXUtvAwMGAFJMGQVX

QEBEXUtvAwMGAFJMGAVR
(-_-) Ennél még az én textúrám is jobb volt :P
( •_•)>/■-■
(/■_■)
tf2023_1182633_sig.jpg

Moderátor
12 éve
Most már álljatok le a rohamosztagos nyavalyátokkal. Láttuk, nem tetszett, köszönhük.

A Kalasnyikov szép. De állhatna egy objektumból is, szerintem nem annyira bonyolult a geometria, hogy ezt ne tehesd meg.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Avtomat Kalasnyikova obrazca 1947 goda, vagy végső esetben Автомат Калашникова образца 1947 года, ha már mindenáron nevén akarod nevezni. Gratulálok, legalább ésszel csinálnád, amit csinálsz. Légy szíves, ne postolj ide legközelebb marhaságot, és ha modellezel bármit is, akkor azt tisztességesen csináld, különben büntetés terhe mellett törlöm az igénytelenkedésed. (Igen, az én türelmem is elfogy egyszer, a jószándékról nem is beszélve.)
szép Автомат Калашникова образца 1947 года (nevezzük nevén... + javítottam sapy :D)
b3nc: szerintem, 3DS MAX-al csinálta, a letöltőlinkből itélve...
Ha nem ismered a Max formátumát, ne beszélj félre. A 3ds még a régi 3D Studio (DOS-os időkből) formátuma, az új, Autodesk féle 3D Studio Max formátuma már .max ... Egyszerűen csak exportálta, hogy a hozzád hasonló plebs meg tudja nyitni Wings-ben. Ránézésre meg szerintem Blender ...

Ja, és ne módosítgass visszamenőleg. Így a fiatalok nem fogják érteni a poént.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Ha nem ismered a Max formátumát, ne beszélj félre. A 3ds még a régi 3D Studio (DOS-os időkből) formátuma, az új, Autodesk féle 3D Studio Max formátuma már .max ... Egyszerűen csak exportálta, hogy a hozzád hasonló plebs meg tudja nyitni Wings-ben. Ránézésre meg szerintem Blender ...
Na ez az, köszönöm. Amúgy örültem volna, ha a Blender talál :)

Megigazgattam az ak47-et: új alsó fa fogó, módosított felső fogó, tus és agy; javított a markolat és a felső cső. még 350 poly alatt van

ak47-low-poly-04.jpg
ak47-low-poly-05.jpg
ismételten van letöltés

Moderátor
12 éve
Akkor viszont Cinema.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve

ok.png
Jóváhagytam, mert tudom, hogy nem lesz belőle semmi ;)

Fő a motiváció.

Ha érkezik valami visszaigazolás, akkor nekilátok szép lassan a többi fegyvernek és a textúráknak, persze csak ha van esély a 'bekerülésre'.

Moderátor
12 éve
Tegnap azt mondta, ha legalább egy normális, vállalható születik mindegyikből, lehet nekifekszik.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...89101112...22»