«123456...14» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
max azok akik tudnak arról, hogy lesz verseny xD


Arról sokan tudomást szereznek.Barát osztálytárs és egyéb személyek által.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
12 éve
Még 1 hétig mindenkinek tudtok szólni.

Felhasználó
12 éve
Ha Hector nem jön meg még a verseny előtt (és szerintem nem fog), átrakjuk a mait December elsejére. Vagy lehet a holnapit is, kirakok rendesen egy csíkot az oldalra, mint máskor, akkor többen fogják tudni.

Hát, nem jött meg. A játékban is csak 27-en vannak. Átrakom akkor az első két versenynapot December 1 és 7-re, tehát minden eltolódik egy héttel. Mindjárt csinálok egy olyan csíkot, mint az Atlantis evetnél volt.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
12 éve
Fent van Hector,lehetett volna verseny.:P
A holnapit megtarthatnánk.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
12 éve
Nem volt fent ma senki, holnap se igen lesznek. Rendesen kirakom a kiírást, megéri várni ennyit.

Felhasználó
12 éve
Nekem nem ,mert melózók aznap.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
12 éve
Éppen ezért van 3 versenynap. Másik 100 játékosnak viszont jobb lesz.

Felhasználó
12 éve
Ha többen leszünk tényleg megéri. :D
Ma is max harmincan voltunk fent. Ha lett is volna versenynem lett volna az igazi.

Felhasználó
12 éve
Miért gondoljátok azt, hogy azért voltunk kevesen mert sokan nem értek rá?
adrenaline addict



Felhasználó
12 éve
Nem gondoljuk azt.
«123456...14»