«1...56789...26» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ezek tényleg nagyon hasznos információk, köszönjük nektek. :)

Felhasználó
11 éve
Hasznosabb azoknál az információknál, mint amiket kapunk az új verzió megjelenéséről.

Moderátor
11 éve
Ja, legalább be tudjuk állítani, mikor robbanjon alattatok a pokolgép.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Ja, mer kurvára érdekel bárkit is, hogy x meg y hol lakik, és itt siránkoznak, hogy nem tudnak eljönni. Aki annyira elakar jönni, az kivesz 1 szabadnapot. Legjobb tudomásom szerint minden iskolában igazolhat a szülő 3x 3napot egy tanévben. Meg, ha szülő nem megy bele, Bolint írta valahol, hogy osztanak igazolást. Busz/vonatjegy? Spóroltok egy kicsit. kétlem, hogy a diákjegy vonatra bárhová drágább lenne oda-vissza 4ezernél. Mellesleg, nem tudom, milyen vonattal jársz zero, hogy Pécs-Keleti pu. 3 és fél óra. Anno 3 éve mi 2 óra 20p alatt leértünk, és nem, nem ic-vel mentünk. Na, lényeg a lényeg, aki el akar jönni, az eljön, aki meg nem, az nem rinyáljon. Valahogy Markot még nem hallottam sírni, pedig ha jól tudom Veszprémből horror árban van a volánjegy Pöstig.
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
11 éve
A diákjegy pestig 1100 Ft most tudtommal, és kb. 2 órás az út.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Adminisztrátor
11 éve
Aki nem tud jönni, annak tervezünk online adást... Nem is örültök? :D

Felhasználó
11 éve
az indulás költségmentes a versenyen?
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
11 éve
Ha bejutsz a döntőbe, az odajutást magadnak kell finanszírozni, de egyébként ingyenes az egész.

Felhasználó
11 éve
Milyen cikivolt hogy az első versenyre alig találtam oda :D
A második már emlékeztem rá hova kellett menni, de szerencse hogy azóta már abba a suliba járok ^^

Felhasználó
11 éve
Idén az lesz nektek a meglepetés,hogy megnyerem a versenyt.
Megkérném Cakkot és a másik 4 tavaly előttem végző versenyzőt,hogy ne induljon a versenyen.:D :D
Viccet félre téve megpróbálok ott lenni.
getbanner.php?n=Fradi
«1...56789...26»