«1...789101112» Új üzenet

Adminisztrátor
12 éve
Nem tudom, hogy sorrendben lett-e feltöltve... :/

Moderátor
12 éve
Igen 55 Andris videózott,és Sapi gyere a következőre,mert minden képen olyan vagyok mint aki be van lőve.
A videók a hétvége folyamán elkészülnek...ha minden összejön addig várjatok türelemmel :P (a nevem pedig: 55andris tényleg olyan nehéz?)
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
12 éve
Felkerült a blogra az első döntős videó beta változata.(beta hisz még vágatlan).
Jó szórakozást hozzá ;)
http://smwflife.blogspot.com/2011/12/az-elso-video-daved-es-kamera.html

http://smwflife.blogspot.com/2011/12/masodik-video-hector-eloadasa.html
A második döntős videó:Hector előadása.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Nagyon jól sikerültek a videók.Gratulálok.
<3

Moderátor
12 éve
Ez most sértés?Amúgy még van 2.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
jók lettek

lesz vágot verzió is?
troll.png





Felhasználó
12 éve
Felkerült a blogra az első döntős videó beta változata.(beta hisz még vágatlan).
.


Felhasználó
12 éve
jók lettek

lesz vágot verzió is?


Nyugi te benne maradsz. :)
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
12 éve
ne pls ne :D
troll.png





Elit
12 éve
Szerencsére nem én voltam a főtémája a videónak...

Kvadróval mentem, mikor videóztak.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)
«1...789101112»