«123456...12» Új üzenet

Felhasználó
12 éve

Adminisztrátor
12 éve
Videókamerát hozzatok!!!!!! :D

Felhasználó
12 éve
A győztes: CAKKO!

Moderátor
12 éve
igen, majd meg lesz vágva, és lesz youtube videó belőle.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
12 éve
2. hely se rossz :p Amúgy ha feljön jani,hogy megvághassa a videót akkor majd mi is kirakjuk blogra juhtyúkra.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Elit
12 éve
4. lettem.

A játék felében nooboztam, aztán láttam, hogy ilyen alacsony létszámnál nem jó, így elkezdtem kvadrózni.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Adminisztrátor
12 éve
Ha végig quadróztál volna, meg is nyerted volna :D

Moderátor
12 éve
Frájkill,frájkill its agin frájkill! ;)
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
12 éve
Offtopicban folytassátok, ide csak akkor írjatok, ha készen van a videó ;) :D

Moderátor
12 éve
Értettem,bocs az off-ért :* (Amúgy nem tudom ki vette az egeret de 1000 köszönet neki.Gyönyörűen működik és gyönyörű is ^-^)
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«123456...12»