«1...1213141516» Új üzenet

Felhasználó
2 éve
Mikor menjek a díjakat átvenni? :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
1 éve
No, hát jobb későn mint soha. Szezon rendszer 2.0 reboot megtörtént, hibák javítva (kéne).
Boldog szülinapot Banán !
Tenksz


Adminisztrátor
1 éve
Közérdekű közlemény: A szezon jövő héten véget ér. A jutalmak kiosztása várhatóan 24 vagy 25 délután fog megtörténni. Utána még a hónap végéig lehet panaszkodni, ha bárki bármilyen jellegű diszkrepanciát vesz észre.

Adminisztrátor
1 éve
Jutalmak kiosztva! Gratu mindenkinek, és remélem jól éreztétek magatokat!

Összesen 273368 kill került kiosztásra, 23 játékosnak. A legtöbb killt, 72134, Supreme kapta, aki a legtöbb küldetést is teljesítette. Illetve átlagosan nagyjából ~12k kill jutott egy főre.

Szerintem ez nem is annyira rossz, de a jövőben azért valszeg lesz tweakelve valahogy. Illetve új missziókra is lehet számítani, valamint valami kis újdonságot szeretnék a következő szezonba belecsempészni. ;) Hogy ez mikor lesz, az még kiderül. Valszeg pár hónapon belül.

Még egyszer gratu azoknak akik hősiesen tolták a küldiket, és köszönöm, hogy játszottatok!

Felhasználó
1 éve
gratulalok
walter-white-ballin-walter-white.gif
balls

Adminisztrátor
1 éve
Megkezdődött a munka a következő szezonos nyalánkságokon. Több fix és egyéb meglepi feature közt több új (és régről visszatérő) küldi is lesz, ezekből gondoltam néhányat bedobok ide, hogy felcsigázza a fantáziátokat. ;)

dodknr.PNG

Báj dö véj, az új küldik közül többet is köszönjetek Kunfgus pajtásnak.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Adminisztrátor
4 hónapja
Nagy örömömre szolgál bejelenteni, hogy a mai nappal elkezdődött a következő szezon! Az elmúlt medál-versenyeknek köszönhetően a maradék bugok nagy részét is sikerült kigyomlálni, valamint kerültek be új küldik, és volt egy nagyobb rebalanszolás is. A szezon március 18-ig fog tartani, azaz lesz bőven lehetőség pontokat gyűjteni. ;)

Mindenkinek sok sikert, és jó játékot kívánok!

Felhasználó
4 hónapja
A szezon alatt is duplakill van? Csak küldetések számolása miatt kérdem
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Adminisztrátor
4 hónapja
Nincs, legalábbis most. Pontosan a küldik miatt. A jövőben valszeg lesznek eventek a szezon közben, beleértve duplakillt is, de nincs rá egzakt dátum.

Adminisztrátor
1 hónapja
A mai nappal végére ért a téli szezon! Gratula mindenkinek az eredményekhez, elnézve a statisztikákat úgy nézem sikerült egészen elborult teljesítményt elérni, szóval inkább meg sem kérdezem, hogy jól érezétek-e magatokat. :D

Teljesített küldetés top 10
1. Bujdosó 118
2. Supreme 98
3. SnowFlake 92
(és én még azt hittem, hogy a 80 sok lesz)

Szezon pont top 10
1. SnowFlake 62136
2. Bujdosó 58145
3. Itachi* 43507

Akárhogy is, én nagyon örültem, hogy rendszerint lehetett látni online játékosokat, ha más nem akkor a heti toplistán. :)

u3rcnb.PNG

Ui.: A pontok ki lettek osztva, de kérlek azért ellenőrizzétek.

Legutóbb szerkesztve Banán által

«1...1213141516»