«12» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Hűha, megváltoztatjuk 40 klán nevét. :o Csapjunk hisztit, és szidjuk újra klénit! ;)

Felhasználó
11 éve
Nem akarlak téged szidni, csak nem tetszik ez az elbaszott ötlet.
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Moderátor
11 éve
Építő jellegű ötlet:legyen 8 helyett 9 karakter a max,vagy 10.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Ja, de akkor már 12, és mivel csak 3-at vonunk le, maradhatna 15. Írtam már, nem lesz módosítva, vagy visszavonva.

Felhasználó
11 éve
Ne pitizz az érdekünkben. A 2014. évi I. törvénycikk majd a tiltott önkényuralmi jel(vény)ek bővítéséről szól. 1. pp kléni vasvillás manója lesz. Indoklás: örüljön, hogy megússza ennyivel.

Moderátor
11 éve
Ennyire megerőltető egy 8 karakteres klánrövidítést kitalálni?

Nem mintha már eleve nem lett volna a "klánrövidítés" szóban, hogy rövidítést kellett volna kitalálni, de már megszoktuk, hogy értelmi fogyatékosok is vannak itt.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Én személy szerint leszarom ki tudja kik vagyunk akár Beton akár Betonkezű a nevünk, a "Betonkezű" lényege hogy egy jelzőt tegyen a név elé.

Moderátor
11 éve
Egy ideje kijelzi a TAB menüben a klán rövidítését, viszont a túl hosszúak miatt néha kilóg, ezért úgy döntöttünk, mostantól a rövidítés limit 8 karakter lesz.

Nem értem, mi a probléma vele. Engem eddig se zavart, szerintem felesleges.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Adminisztrátor
11 éve
1) Ezek a döntések mindig a "vezetőség" közös döntései, nem csak klénié.
2) Ha meghozunk/meghoznak egy döntést, annak hosszú távon pozitív hatása van.
Nem értem, hogy miért van pár idióta, aki mindenben a rosszat látja. De komolyan.

Felhasználó
11 éve
Átváltási időszak lezárul, 3 nap múlva minden rövidítés át lesz váltva, ezek után nem lehet már ingyen átváltani.
«12»