«1234» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Nos kléni akkor bocsánatot kérek ha bántottalak volna. Bár abba nem gondoltam, volna hogy ennyire béna lenne az adminteam. ;)
getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
12 éve
Nem az egész adatbázist törölte, hanem a killek tábláját. Nem mindegy.

Bennnii, te meg itt se voltál az elmúlt két napban. Ne okoskodj, ha nem láttad miket írtak, köszi. :*
Jólvan Márkó:)
Abubaker Kaki Khamis

Felhasználó
12 éve
ok, az az elején én is bevettem, aztán ugye már gondolkoztam a poén lehetőségen, majd ma nem kaptam vissza, gondoltam mégis komoly, aztán megláttam ezt, hát ez nagy volt.

a legjobb az egészben az volt, hogy a sok kocka már nagyon hajtott, hogy első legyen a toplistán!
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Adminisztrátor
12 éve
Tényleg nincs biztonsági mentés. Emlékszem volt már olyan, hogy szétkúrtam valamit, és csak véletlenül megvolt valami másolat fájl valami atom-junk helyen, amiből vissza tudtam állítani az egy hónappal azelőtti állapotokat.

Mondjuk azon nem csodálkozom, hogy bevettétek, bár a tavalyi akció is direkt nem elsején volt...

Felhasználó
12 éve
Én a tavalyiról lemaradtam valaki felvilágosítana, hogy mi volt akkor?

Felhasználó
12 éve
Kamu belépő oldal az új oldalra. Pár tíz oldal "Nekem sem megy" üzenet.

Felhasználó
12 éve
Az a baj, hogy túl átlátszó volt, bár még így is a 85% bevette.Számomra furcsa, de mindegy jó szívatás volt.Én már akkor tudtam hogy kamu, mikor mindenki írta, hogy hol a killje és üzifalra írtam, hogy gondolkozzatok már holnap április elseje és fél percre rá már törölve lett az üzenetem. :D
.

Felhasználó
12 éve
Miért lett vége? :(
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
XD Tetszett Cakko?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Aki nagyon okosnak érezte magát, azok miatt késleltetni kellett volna ezt a műveletet.
Young bloods, it's all about buckets
«1234»